Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Broker Nieruchomości / Real Estate Broker

River Estates sp. z o. o.

5

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Warszawa

Umiejętności interpersonalne Język angielski Umiejętności sprzedażowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

River Estates to nastawiona na prężny rozwój młoda i ambitna firma. Stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Jesteśmy szybcy i skuteczni w naszych działaniach dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i nieruchomości. Nasze oferty to unikalne produkty, niedostępne nigdzie indziej na rynku. Umożliwiamy klientom inwestycje zagraniczne dzięki współpracom z deweloperami w różnych zakątkach świata. Tworzymy zespół brokerów, który w dobrej i rodzinnej atmosferze wspólnie dąży do realizacji wyznaczonych celów - markę, którą każdy poleci bliskim, bo jest jej pewien. Szkolimy w dziedzinie nieruchomości od zera do eksperta, a nawet po zakończonym okresie wdrożeniowym nadal otrzymywać będziesz naszą pomoc i wsparcie mentorskie. Jeśli chcesz do nas dołączyć i zostać jednym z rekinów znad Wisły, prześlij swoje CV i zacznij z nami wspólnie podbijać rynek nieruchomości.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży i wynajmu, między innymi poprzez kontakt telefoniczny.
  • Budowanie sieci kontaktów i bazy klientów - utrzymanie trwałej relacji i długofalowa współpraca.
  • Planowanie działań marketingowych, przygotowanie i promowanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  • Pomoc klientom poszukującym w znalezieniu wymarzonej nieruchomości i przeprowadzenie ich przez proces kupna lub najmu.
  • Współpraca z zespołem brokerów River Estates oraz naszym back office - fotografowie, architekci i dział marketingu.
  • Przygotowanie dokumentacji do transakcji, współpraca z doradcą kredytowym i kancelarią notarialną.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji.
  • Dyspozycyjność - praca brokera wymaga pełnego zaangażowania, czas pracy po okresie wdrożeniowym jest nieregulowany, ale poświęcony wkład przekłada się na wysokość zarobków.
  • Determinacja oraz umiejętność planowania i zarządzania czasem.
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem.

To oferujemy

  • Najlepsze na rynku warunki finansowe - aż do 70% obrotu z przeprowadzonych transakcji trafi do Ciebie. Zarobki agentów po okresie wdrożeniowym zaczynają się od 10 000 zł miesięcznie.
  • Autorski, kompleksowy pakiet szkoleń wstępnych z zakresu prawa w obrocie nieruchomościami oraz technik sprzedażowo-marketingowych, jak i regularne warsztaty doszkalające.
  • Całodobowy dostęp do przestronnego, prestiżowego biura w centrum Warszawy oraz jego pełnej infrastruktury w tym sali konferencyjnej.
  • Niezbędne narzędzia do pracy - służbowy laptop, telefon i tablet oraz wizytówki i inne materiały marketingowe.
  • Wsparcie ze strony back office - asystentka oddziału, architekt wnętrz oraz dział księgowości i marketingu.
  • Współpraca z fotografem, który przygotuje profesjonalną sesję zdjęciową i wirtualny spacer pozyskanej przez Ciebie nieruchomości.
  • Pełne wsparcie w zakresie realizowanych zleceń – na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc zespołu oraz dyrektora oddziału.
  • Współpraca z deweloperami z Polski i zagranicy - sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego.
  • Państwowa licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami dla każdego brokera po roku współpracy z River Estates.
  • Możliwość współudziału w rozwoju naszej firmy i awansów w strukturze organizacji.
  • Pozytywna i rodzinna atmosfera w oddziale, liczne spotkania integracyjne i nagrody dla najlepszych brokerów.