iBuyer - Przedstawiciel Handlowy

SonarHome S.A.

40

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom do┼Ťwiadczenia

3

Lokalizacja

Warszawa

Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y Praca zespo┼éowa Dyspozycyjno┼Ť─ç

Opis stanowiska

SonarHome jest startupem z bran┼╝y PropTech i pierwszym w Polsce iBuyerem. iBuying to us┼éuga szybkiej i bezpiecznej sprzeda┼╝y mieszkania bezpo┼Ťrednio do firmy. iBuyer kupuje mieszkanie w oparciu o cen─Ö rynkow─ů, od razu wyp┼éacaj─ůc sprzedaj─ůcemu gotówk─Ö. Upraszcza i skraca to proces sprzeda┼╝y mieszkania, który mo┼╝e trwa─ç tylko kilka dni, zamiast kilku miesi─Öcy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nie musisz posiada─ç do┼Ťwiadczenia w nieruchomo┼Ťciach, chocia┼╝ jest ono bardzo mile widziane. Ch─Ötnie wdro┼╝ymy Ci─Ö w ┼Ťwiat mieszka┼ä i domów z Warszawy i okolic. Wa┼╝ne tylko, ┼╝eby┼Ť sam/a tego chcia┼é/a. Poszukujemy do pracy wyj─ůtkowych osób, które nie boj─ů si─Ö szczerej rozmowy z klientem, potrafi─ů s┼éucha─ç, s─ů empatyczne, odpowiedzialne i sumiennie wype┼éniaj─ů powierzone im obowi─ůzki. Osób, które lubi─ů wyzwania, chc─ů pracowa─ç nad swoim rozwojem i osi─ůga─ç nieprzeci─Ötne wyniki w rewolucyjnym startupie z bran┼╝y PropTech.

Nasze wymagania

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y
  • Mile widziane do┼Ťwiadczenie zwi─ůzane z rynkiem nieruchomo┼Ťci
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç ┼éatwego nawi─ůzywania kontaktu z klientami
  • Wysoka motywacja i dyspozycyjno┼Ť─ç
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w ramach zespo┼éu
  • Szybko┼Ť─ç dzia┼éania
  • Aktywne podej┼Ťcie do rozwi─ůzywanie problemów
  • Zorientowanie na cele
  • Minimum wykszta┼écenie ┼Ťrednie

Twój zakres obowi─ůzków

  • Budowanie dobrych relacji z klientami firmy
  • Prowadzenie negocjacji i przekazywanie naszej wiedzy eksperckiej
  • Zbieranie odpowiednich danych oraz dokumentacji do transakcji
  • Realizacja celów sprzeda┼╝owych
  • Regularne raportowanie pracy w systemie CRM etc.
  • Nieustanne podnoszenie swoich umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owych
  • Wspó┼épraca z zespo┼éem oraz partnerami

Ka┼╝da transakcja to jaka┼Ť ludzka historia, zwi─ůzana np. z za┼éo┼╝eniem lub powi─Ökszeniem rodziny, przeprowadzk─ů do innego miasta, ch─Öci─ů bezpiecznego ulokowania ┼Ťrodków. Dobry iBuyer nawi─ůzuje szczer─ů relacj─Ö z klientem, tym samym staje si─Ö uczestnikiem bardzo wa┼╝nych wydarze┼ä w jego ┼╝yciu. To ogromna odpowiedzialno┼Ť─ç, ale tak┼╝e przywilej pomocy naszym klientom w trudnych dla nich decyzjach.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 4,000 z┼é (b2b)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne liczone od Twoich wyników
  • iBuyer z odpowiednim zaanga┼╝owaniem i umiej─Ötno┼Ťciami mo┼╝e regularnie zarabia─ç powy┼╝ej 10 tys. z┼éotych miesi─Öcznie
  • Pracujesz wy┼é─ůcznie z osobami, które wyrazi┼éy ch─Ö─ç wspó┼épracy z nami i realnie potrzebuj─ů naszego wsparcia - brak “zimnych telefonów”
  • Intensywne szkolenie wprowadzaj─ůce oraz dalsze rozwój w ramach wspó┼épracy
  • Nowoczesne narz─Ödzia pracy w postaci laptopa, telefonu, dalmierza
  • Wsparcie unikalnej technologii oraz do┼Ťwiadczonych specjalistów
  • Biuro w sercu Warszawy
  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç budowania unikalnego projektu nieruchomo┼Ťciowego na polskim rynku

Do┼é─ůcz do zespo┼éu najszybciej rozwijaj─ůcej si─Ö firmy technologicznej na rynku nieruchomo┼Ťci (PropTech). Czekamy na Ciebie i Twoje wyj─ůtkowe umiej─Ötno┼Ťci, dzi─Öki którym wspólnie osi─ůgniemy sukces.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 4 000 zł