Samochód Baza kontaktów

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Młodszy Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta

Superhobby Market Budowlany

6000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Sprzedawca / Kasjer

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Komunikatywność Zaangażowanie Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Obecnie do Marketu OBI w Warszawie (ul. Puławska 427) szukamy Pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Sprawdzanie zgodności artykułów z opakowaniem
  • Obsługa reklamacji w Punkcie Obsługi Klienta

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprzejmość i zorientowanie na klienta
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Odzież roboczą
  • Wyjścia integracyjne
  • Wyprawki szkolne dla dzieci

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych („Administrator”) – w zależności od podmiotu przeprowadzającego rekrutację – jest: -> Superhobby Market Budowlany sp. z o.o., OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., Superhobby Dom i Ogród sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa
2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora (art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 22[1] Kodeksu pracy)
4. Podanie dodatkowych danych zostanie potraktowane jako zgoda na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
5. Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
6. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit a RODO). Dane dotyczące zdrowia niezbędne z uwagi na przepisy prawa pracy przetwarzane będą w oparciu o art. 9 ust. 2 lit b RODO.
7. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
8. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. W przypadku, gdy udzielił/a Pan/Pani zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte.
9/ Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
10. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
11. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
12. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.