Zobacz inne oferty pracy

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile we Wrocławiu (CH Wroclavia)

T-Mobile Polska

4000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Wrocław  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Obsługa klienta Znajomość technik sprzedaży Sprzedaż

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja​

Tryb pracy: praca zmianowa, praca  poniedziałek - sobota/ niedziele handlowe

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Zorientowanie na potrzeby klienta i umiejętność budowania relacji
  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług
  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • 70% bieżąca obsługa klienta i obowiązki salonowe, 30% kontakt telefoniczny z klientami
  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile

Oferujemy:

​ Wszyscy odpowiadamy za sprzedaż i profesjonalną obsługę naszych Klientów.

  • Szkolenia autoryzacyjne – otrzymasz pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu,
  • Brak narzuconych skryptów rozmów – pracujemy z naszymi Klientami na relacjach!
  • Poza tym możesz u nas liczyć na między innymi dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach, możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych!
  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy oraz liczne benefity!

Jak wygląda proces rekrutacji:

  1. Wyślij CV! Zapoznamy się z doświadczeniem oraz oczekiwaniami wszystkich kandydatów, a następnie skontaktujemy się z osobami, które najlepiej odnajdą się w naszym zespole.
  2. Pierwszym etapem naszej rekrutacji jest udział w zadaniu rekrutacyjnym online. Link otrzymasz od nas w wiadomości e-mail. Po wykonaniu zadań otrzymasz raport dot. Twoich kompetencji.
  3. Udało się? Po procesie rekrutacji otrzymasz od nas telefon z zaproszeniem do współpracy, a także zaproszenie do naszej platformy onboardingowej.
  4. Witaj w T-Mobile!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

Klauzula UOP

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona