Business Developer

Too Good To Go Poland Sp. z o.o.

43

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Relacyjno┼Ť─ç Kreatywno┼Ť─ç Orientacja na wynik

Opis stanowiska

Chcesz pracowa─ç w firmie z misj─ů zmieniania ┼Ťwiata na lepsze? Kochasz rozmawia─ç z lud┼║mi? Walczysz o wyniki jak lew, gdy sprawa jest s┼éuszna? Kochasz jedzenie i nie wyrzucasz nawet okruszka? Zara┼╝asz dobr─ů energi─ů? Je┼Ťli odpowied┼║ na powy┼╝sze pytania brzmi "TAK", to znaczy, ┼╝e szukamy w┼éa┼Ťnie Ciebie! Rekrutujemy na stanowisko Business Developer do zespo┼éu firmy B Corp - Too Good To Go, najpopularniejszej na ┼Ťwiecie aplikacji do walki z marnowaniem jedzenia.

 Warszawa

Zapewniamy:

  • Intensywny, p┼éatny, miesi─Öczny onboarding
  • Umow─Ö o prac─Ö w pe┼énym wymiarze godzin
  • Dodatkowe 5 dni urlopu wypoczynkowego
  • Prac─Ö w mi─Ödzynarodowym zespole (17 krajów) w firmie z misj─ů, wyró┼╝nionej certyfikatem B Corp - udokumentowanym pozytywnym wp┼éywem na ┼Ťrodowisko i wyrównywanie szans spo┼éecznych
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • Szkolenia wewn─Ötrzne, zewn─Ötrzne i mi─Ödzynarodowe
  • Prac─Ö w systemie hybrydowym
  • Biuro w starej kamienicy urz─ůdzone w duchu zero-waste z hamakiem, sal─ů do ─çwicze┼ä i wielk─ů jadalni─ů do wspólnych obiadów przy Pl.Konstytucji w Warszawie

Twoja rola:

  • Wyszukiwanie partnerów, którzy s─ů potencjalnie zainteresowani walk─ů z marnowaniem z Too Good To Go
  • Nawi─ůzywanie kontaktu z biznesami gastronomicznymi, przede wszystkim przez telefon, ale tak┼╝e mailowo, przez social media i stron─Ö www oraz spotkania na ┼╝ywo, zarz─ůdzanie procesem sprzeda┼╝owym od A do Z, od pozyskania partnera do jego onboardingu na platformie
  • Edukowanie partnerów na temat misji i zasad dzia┼éania Too Good To Go i tego, jak na co dzie┼ä zwalcza─ç wyrzucanie jedzenia
  • Wyszukiwanie kreatywnych sposobów dotarcia do potencjalnych partnerów
  • Wyszukiwanie potencjalnych ambasadorów w┼Ťród partnerów Too Good To Go, którzy pomog─ů nie┼Ť─ç nasz─ů misj─Ö dalej

Wymagania:

  • Masz dar przekonywania - przekonasz nawet babci─Ö, ┼╝e nie chcesz dok┼éadki
  • Nie uznajesz s┼éowa “NIE DA SI─ś” i znajdujesz proste rozwi─ůzanie ka┼╝dej sytuacji
  • Masz co najmniej pó┼é roku do┼Ťwiadczenia w pracy na stanowisku Business Developer / Sales Specialist - wiesz ju┼╝, z czym to si─Ö je i chcesz si─Ö dalej rozwija─ç w tym kierunku
  • Masz g┼éód wiedzy na temat ekologii i ch─Ö─ç dzielenia si─Ö t─ů wiedz─ů z innymi
  • Cele Ci─Ö motywuj─ů i potrafisz ambitnie walczy─ç o ich realizacj─Ö
  • Bieg┼éo┼Ť─ç w j─Özyku angielskim i polskim
  • Du┼╝a energia i poczucie humoru
  • Do┼Ťwiadczenie w prowadzeniu projektów zwi─ůzanych z bran┼╝─ů gastronomiczn─ů b─Ödzie dodatkowym atutem

Jak aplikowa─ç:

  • Dzi─Ökuj─ůc za zainteresowanie prac─ů w Too Good To Go, uprzejmie prosimy o research na temat dzia┼éalno┼Ťci firmy przed aplikowaniem
  • Prosimy o CV i list motywacyjny w j─Özyku angielskim
  • Akceptujemy wy┼é─ůcznie aplikacje z┼éo┼╝one przez stron─Ö. Aplikacje wys┼éane mailowo czy przez wiadomo┼Ťci LinkedIn nie b─Öd─ů akceptowane

Przewidywana data zatrudnienia: 01.06.2022

Pensja podstawowa: Nieujawniona