Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Business Developer

Too Good To Go Poland Sp. z o.o.

43

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Relacyjność Kreatywność Orientacja na wynik

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Chcesz pracować w firmie z misją zmieniania świata na lepsze? Kochasz rozmawiać z ludźmi? Walczysz o wyniki jak lew, gdy sprawa jest słuszna? Kochasz jedzenie i nie wyrzucasz nawet okruszka? Zarażasz dobrą energią? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi "TAK", to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Rekrutujemy na stanowisko Business Developer do zespołu firmy B Corp - Too Good To Go, najpopularniejszej na świecie aplikacji do walki z marnowaniem jedzenia.

 Warszawa

Zapewniamy:

  • Intensywny, płatny, miesięczny onboarding
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Dodatkowe 5 dni urlopu wypoczynkowego
  • Pracę w międzynarodowym zespole (17 krajów) w firmie z misją, wyróżnionej certyfikatem B Corp - udokumentowanym pozytywnym wpływem na środowisko i wyrównywanie szans społecznych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i międzynarodowe
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Biuro w starej kamienicy urządzone w duchu zero-waste z hamakiem, salą do ćwiczeń i wielką jadalnią do wspólnych obiadów przy Pl.Konstytucji w Warszawie

Twoja rola:

  • Wyszukiwanie partnerów, którzy są potencjalnie zainteresowani walką z marnowaniem z Too Good To Go
  • Nawiązywanie kontaktu z biznesami gastronomicznymi, przede wszystkim przez telefon, ale także mailowo, przez social media i stronę www oraz spotkania na żywo, zarządzanie procesem sprzedażowym od A do Z, od pozyskania partnera do jego onboardingu na platformie
  • Edukowanie partnerów na temat misji i zasad działania Too Good To Go i tego, jak na co dzień zwalczać wyrzucanie jedzenia
  • Wyszukiwanie kreatywnych sposobów dotarcia do potencjalnych partnerów
  • Wyszukiwanie potencjalnych ambasadorów wśród partnerów Too Good To Go, którzy pomogą nieść naszą misję dalej

Wymagania:

  • Masz dar przekonywania - przekonasz nawet babcię, że nie chcesz dokładki
  • Nie uznajesz słowa “NIE DA SIĘ” i znajdujesz proste rozwiązanie każdej sytuacji
  • Masz co najmniej pół roku doświadczenia w pracy na stanowisku Business Developer / Sales Specialist - wiesz już, z czym to się je i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku
  • Masz głód wiedzy na temat ekologii i chęć dzielenia się tą wiedzą z innymi
  • Cele Cię motywują i potrafisz ambitnie walczyć o ich realizację
  • Biegłość w języku angielskim i polskim
  • Duża energia i poczucie humoru
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z branżą gastronomiczną będzie dodatkowym atutem

Jak aplikować:

  • Dziękując za zainteresowanie pracą w Too Good To Go, uprzejmie prosimy o research na temat działalności firmy przed aplikowaniem
  • Prosimy o CV i list motywacyjny w języku angielskim
  • Akceptujemy wyłącznie aplikacje złożone przez stronę. Aplikacje wysłane mailowo czy przez wiadomości LinkedIn nie będą akceptowane