Zobacz inne oferty pracy

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

3

Środa Śląska, Oława, Wrocław, Oleśnica (dolnośląskie)  - 3 wakaty

Kluczowe umiejętności

Orientacja na ludzi Wpływ i przekonywanie Organizacja

Opis stanowiska

Cześć!

Chciałbyś / Chciałabyś pracować tak, aby czas pracy był uwarunkowany tylko przez Ciebie?

Jesteś przedsiębiorczy/przedsiębiorcza?

Chciałbyś/Chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, zacząć więcej zarabiać i mieć więcej czasu dla swoich bliskich?

Nie lubisz bylejakości w życiu?

Szukasz niestandardowej, nieszablonowej pracy, a do tego lubisz świetną atmosferę i imprezy integracyjne?

Mam na imię Wiktor i nauczę Cię jak pracować i zarabiać, tak abyś stał lub stała się jednym z najlepszych w naszej branży, przełamując tym samym swoje bariery finansowe.

Co Ci oferuję?

  • zatrudnienie u lidera rynku towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • podstawowe wynagrodzenie 5000 zł + Wysokie Prowizje + Premia kwartalna (nawet 20.000 zł) na umowie B2B
  • bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Prywatna opieka medyczna, Zniżki do naszych partnerów biznesowych!
  • profesjonalne szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe
  • wsparcie Menedżera zarówno na początku kariery jak i w kolejnych latach
  • wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów
  • możliwość realizacji swoich marzeń

Dodatkowo dla najlepszych osób, możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu lub Trenera Sprzedaży

Jakie będą Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów Finansowych
  • obsługa klientów wg naszych standardów
  • stałe dokształcanie i doskonalenie umiejętności

Jesteś Kandydatem, którego szukam jeśli:

  • posiadasz średnie wykształcenie - warunek konieczny
  • jesteś otwarty i potrafisz budować relacje z ludźmi
  • jesteś osobą etyczną
  • potrafisz uważnie słuchać i jesteś pozytywnie nastawiony do świata
  • wiesz czego chcesz, jesteś zdeterminowany i nastawiony na realizację celu

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Doradca ubezpieczeniowy

Pensja podstawowa: 4 000 - 5 000 zł