Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Broker ds. Nieruchomości

Wood and Stone Sp. z o.o.

6

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Obsługa klienta Koordynowanie Komunikacja

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kim jesteśmy ?

Wood & Stone Real Estate Sp. z o.o. - to innowacyjna firma na rynku nieruchomości, która powstała z myślą o ludziach otwartych, przedsiębiorczych, szukających możliwości nieustannego rozwoju oraz miejsca pracy, w którym rozwiną skrzydła i osiągną niezależność finansową. Wspólnie posiadamy 10 lat doświadczenia w branży i sprzedaliśmy nieruchomości za łączną sumę ponad 100 milionów złotych, co wiązało się z finalizacją wielu transakcji sprzedaży i pozwoliło na zdobycie solidnego doświadczenia, które teraz jesteśmy gotowi przekazywać innym.

Kogo szukamy?

Doświadczenie zawodowe:

Jako firma jesteśmy otwarci na kandydatów z doświadczeniem z różnych sektorów. Nasz autorski program rekrutacyjno-szkoleniowy ma na celu mierzenie i doskonalenie tych miękkich kompetencji, które są niezbędne w codziennej pracy pośrednika. Program ten został stworzony przede wszystkim z myślą o ludziach, rozważających zmianę branży, szukających nowych wyzwań, które pozwolą na rozwój już posiadanych kompetencji zawodowych.

Umiejętności/cechy:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Zorientowanie na cel;
  • Obsługa klienta;
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie;
  • Ambicja i determinacja;
  • Przedsiębiorczość;
  • Wytrwałość oraz nieustępliwość;
  • Pewność siebie, ale nie zarozumiałość;
  • Umiejętność myślenia poza schematami;
  • Odpowiedzialność.

Wykształcenie oraz kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. średnie, aczkolwiek mile widziane wykształcenie wyższe np. prawnicze lub ekonomiczne;
  • Biegłość w obsłudze komputera;
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Na czym polega praca ?

  • Wyszukiwanie ofert i tworzenie oraz aktualizacja teczek z atrakcyjnymi nieruchomościami na pozyski w programie SADS;
  • Pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż/najem poprzez regularny kontakt telefoniczny oraz spotkania z potencjalnymi klientami;
  • Tworzenie, obsługa i aktualizacja ofert w EstiCRM;
  • Promowanie ofert na portalach społecznościowych;
  • Umawianie sesji fotograficznych oraz home stagingu;
  • Prezentowanie nieruchomości;
  • Negocjacje ze stroną kupującą i sprzedającą;
  • Przygotowanie dokumentacji i obsługa transakcji;
  • Zdawanie lokali;
  • Zarządzanie dedykowanym, firmowym profilem społecznościowym.

Jakie są korzyści współpracy z nami ?

  • Wynagrodzenie - to ile będziesz zarabiać będzie zależeć przede wszystkim od Ciebie. Naszym celem na tym etapie jest uświadomienie Ci możliwości zarobkowych w branży nieruchomości, która jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce właśnie pod względem finansowym;
  • Konkurencyjny system prowizyjny;
  • Nagrody i bonusy wyróżniające najlepsze oraz rekordowe osiągnięcia sprzedażowe;
  • Autorski program wdrożeniowy i szkoleniowy - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie i pokażemy Ci krok po kroku jak stać się jednym z najlepszych pośredników w Warszawie;
  • Szkolenia zewnętrzne, dostosowane do aktualnych potrzeb zespołu;
  • Stanowisko pracy w innowacyjny coworking’u Spaces;
  • Telefon służbowy;
  • Wsparcie w postaci prawnika, architekta, fotografa, home stagera oraz aktywnego marketingu ofert;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Praca w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój w branży nieruchomości;
  • Wymagający i równocześnie wyrozumiali szefowie;
  • Przejrzysty podział obowiązków;
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

Rozwój kariery:

  1. Jako firma damy Ci narzędzia oraz wiedzę niezbędną do ciągłego rozwoju osobistego i zawodowego. Będziesz brał udział w szkoleniach z najlepszymi praktykami na rynku, nauczysz się jak pokonywać własne słabości, odnosić spektakularne sukcesy i jednocześnie trzymać emocje na wodzy. Przekażemy Ci również najlepsze, wypracowane rozwiązania, działające w stresujących sytuacjach i z wymagającymi klientami.
  2. Pokażemy Ci innowacyjne technologie i systemy biznesowe, dzięki którym będziesz się wyróżniać na tle innych pośredników na mieście.
  3. Każdy pośrednik, który przyczyni się do rozwoju firmy i znacząco zwiększy sprzedaż, będzie miał możliwość awansu na stanowisko kierownicze.

Obecnie rekrutujemy na kluczowe pozycje w naszym zespole, także jeżeli czujesz, że praca z nami jest dla Ciebie

dołącz do nas i zgłoś swoją aplikację już dziś!