Specjalista ds. sprzedaży

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Agent Nieruchomości w najlepszej Agencji wg portalu money.pl

Woźniakowski Nieruchomości

5

Kontrakt B2B

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Wytrwałość Umiejętność sprzedaży do klienta indywidualnego Ambicja

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jak połączyć życie osobiste z karierą? Zostań Agentem Nieruchomości!
Zarabiaj na sukcesie - zarabiaj na transakcjach!

W związku z rozwojem Woźniakowski Nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko:

Agent Nieruchomości

Czym się wyróżniamy?

Naszej firmie zależy na efektywności i skuteczności Twojej pracy dlatego też:

  1. Pracujesz jak wolisz z domu lub w biurze. Spotykamy się co tydzień na spotkaniach w formie online.
  2. Zatrudniamy na pełen etat fotografa, który przygotowuje dla Twoich ofert sesję zdjęciową, spacer, film, rzut 3D w zależności od Twoich potrzeb.
  3. Współpracujemy z kancelarią notarialną i to ona, a nie Ty odpowiada za kwestie prawne.
  4. Mamy bogaty system reklamowy do ofertowania. Zarówno przygotowanie jak i koszt reklamy jest po stronie firmy.
  5. Bardzo mocno inwestujemy w reklamę Woźniakowski Nieruchomości, przez co dostarczamy dużo leadów naszym Agentom.

Powyższe podejście przekłada się na pozytywne opinie i wysoką jakość naszej pracy, które potwierdzają niezależne rankingi.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada ok. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży / profesjonalnym kontakcie z klientem. Idealnie byłoby, gdyby doświadczenie było związane z obszarem nieruchomości ale jesteśmy również otwarci na doświadczenie sprzedażowe zdobyte w innych branżach.
  • Zależy nam na osobach dla których branża nieruchomości to zaplanowany wybór i kolejny etap rozwoju kariery zawodowej w perspektywie długoterminowej.
  • Osoba na stanowisku Agenta powinna cechować się: wysokimi standardami komunikacji, etyką zawodową, ambicją oraz systematycznością w działaniu. Dodatkowo powinna umieć sprawnie organizować swoją pracę własną.

Jak przebiega wdrożenie do pracy?

Bezpłatne wdrożenie do pracy zawiera ok. 3-5 dniowe szkolenie obejmujące zakresem wszystkie istotne obszary pracy Agenta Nieruchomości (aspekty prawne, ofertowanie, pracę z Klientem, domykanie transakcji). Po szkoleniu następuje etap praktyki, która jest najlepszą formą nauki. W jej trakcie cały czas Agent Nieruchomości jest wspierany przez Dyrektora, który pomaga i doradza w całym procesie sprzedaży.

Czym będę się zajmować?

Twoja praca będzie polegać na pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości. W praktyce jest to związane z następującymi zadaniami:

  • Wyszukanie oferty i wykonanie kontaktu telefonicznego do osoby sprzedającej nieruchomość.
  • Umówienie się na spotkanie.
  • Podpisanie umowy i wykonanie sesji zdjęciowej nieruchomości do publikacji w Internecie (zdjęcia / filmy / spacery 3D / rzuty w modelu 3D wykonuje profesjonalny fotograf).
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży i prezentowanie nieruchomości zainteresowanym nabywcom.
  • Negocjowanie warunków sprzedaży, podpisanie umowy oraz wydanie nieruchomości kupującym.

Jak będę wynagradzany?

  • W pierwszych miesiącach pracy otrzymasz stałe wsparcie finansowe.
  • Będziesz wynagradzany w systemie prowizyjnym od 40% do 60% prowizji wygenerowanej przez Ciebie od Klientów. Nie stosujemy górnej granicy zarobków.
  • Pracując w Warszawie na umowę B2B możesz liczyć na wynagrodzenie w wysokości 6 850 zł za pierwszą transakcję oraz 30 tys. zł przy stałej sprzedaży 3 nieruchomości każdego miesiąca (prowizja wyliczona dla średniej nieruchomości w Warszawie za kwotę 540 tys.).

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich możliwości.
  • Doskonałą atmosferę pracy i partnerską współpracę, którą kształtujemy na co miesięcznych wspólnych kolacjach na koszt firmy.
  • Wygodne, nowoczesne biuro na potrzeby pracy znajdujące się na ul. Marszałkowskiej w Warszawie.
  • Współpracę w modelu B2B.

Kliknij przycisk „Aplikuj” i prześlij swoje CV!