Zobacz inne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży maszyn budowlanych

MRC Doltech Sp. z o. o.

40

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Dolnośląskie  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Negocjacje

Opis stanowiska

SANY to jeden z 3 największych na świecie producentów maszyn budowlanych, z długoletnim doświadczeniem i licznymi sukcesami. SANY wydatkuje corocznie największy budżet na badania i rozwój spośród wszystkich producentów na świecie. W naszym porfolio są przede wszystkim koparki, ładowarki teleskopowe, ładowarki kołowe, walce drogowe, w tym także maszyny elektryczne. MRC DOLTECH działając od 30 lat stawia na jakość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę klientów. Zapraszamy do współpracy.

Jako autoryzowany dealer SANY, poszukujemy dynamicznej i zorientowanej na wyniki osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Sprzedaży Maszyn Budowlanych

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i chcesz rozwijać swoją karierę w prestiżowej firmie zdobywającej coraz szersze rynki to zapraszamy do współpracy!

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
  • Prezentacja i sprzedaż maszyn budowlanych oraz osprzętu
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, preferowane w branży budowlanej lub rolniczej
  • Znajomość rynku maszyn budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem prowizyjnym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona