Asystent ds. Handlowo-Technicznych

PROMAG S.A.

300

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Bydgoszcz

Zmys┼é techniczny i analityczny Wysoki poziom komunikatywno┼Ťci Wielozadaniowo┼Ť─ç

Opis stanowiska

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiod─ůcy na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprz─Ötu transportu wewn─Ötrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewn─Ötrznej ┼é─ůcz─ůc bogate do┼Ťwiadczenie z nowoczesno┼Ťci─ů stosowanych rozwi─ůza┼ä. W d─ů┼╝eniu do doskona┼éo┼Ťci, do ka┼╝dego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znale┼║─ç najbardziej korzystne rozwi─ůzanie. Firma posiada rozwini─Öt─ů sie─ç sprzeda┼╝y opart─ů na doradztwie technicznym i obs┼éudze na najwy┼╝szym poziomie.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

G┼éówne obowi─ůzki:

  • wsparcie dzia┼éa┼ä Przedstawicieli Handlowych w codziennej pracy
  • przygotowanie oraz monitoring ofert handlowych
  • weryfikacja i przygotowywanie umów handlowych
  • obs┼éuga Klienta (doradztwo techniczne, sprzeda┼╝)
  • realizacja zamówie┼ä, w tym wprowadzanie ich do systemu
  • obs┼éuga reklamacji
  • nadzór nad dokumentacj─ů (umowy, faktury)
  • monitorowanie rynku inwestycji oraz dzia┼éa┼ä konkurencji

Wymagania:

  • wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie (preferowane wy┼╝sze techniczne)
  • mile widziane do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku w zakresie kontaktu z klientami szczególnie w bran┼╝y technicznej
  • zmys┼é techniczny, umiej─Ötno┼Ť─ç analitycznego my┼Ťlenia
  • wysoka komunikatywno┼Ť─ç, umiej─Ötno┼Ť─ç rozmowy z klientem
  • dok┼éadno┼Ť─ç, bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomo┼Ť─ç pakietu MS Office (Word, Excel)
  • mile widziana umiej─Ötno┼Ť─ç podstaw rysowania w programie AutoCad

Oferujemy:

  • mo┼╝liwo┼Ť─ç poznania nowoczesnej firmy, która s┼éu┼╝y Klientom w opracowaniu i wdra┼╝aniu optymalnych koncepcji zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz produkcyjnej
  • prac─Ö w firmie b─Öd─ůcej liderem na rynku w swojej bran┼╝y
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwijania swoich umiej─Ötno┼Ťci technicznych i komunikacyjnych
  • umow─Ö o prac─Ö, stabilizacj─Ö zatrudnienia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie na ┼╝ycie
  • Pracowniczy Plan Kapita┼éowy
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokre┼Ťlony, min. 2 lata sta┼╝u w firmie)
  • bony ┼Ťwi─ůteczne, nagrody jubileuszowe
  • program polece┼ä pracowniczych (mo┼╝liwo┼Ť─ç uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pensja podstawowa: Nieujawniona