Doradca Techniczny - Przedstawiciel Handlowy

SYLVA sp. z o.o.

330

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y drzewnej/budowlanej Umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji

Opis stanowiska

SYLVADREWNO to nowoczesne przedsi─Öbiorstwo w bran┼╝y drzewnej, zatrudniaj─ůcej 300 osób.

Nasz zak┼éad produkcyjny zlokalizowany jest w Wielu, niedaleko Ko┼Ťcierzyny. Jeste┼Ťmy cz─Ö┼Ťci─ů rodzinnej firmy PIVETEAUBOIS, z ogromn─ů pasj─ů do drewna z 70 letnim do┼Ťwiadczeniem we Francji i 25 letnim w Polsce. Stawiamy na naturalno┼Ť─ç i bycie sob─ů, wspieraj─ůc rozwój naszych pracowników.

W zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów hurtowych i przemys┼éowych
  • opracowywanie ofert handlowo-technicznych
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z inwestorami, dystrybutorami, wykonawcami, producentami
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów
  • systematyczne raportowanie o wynikach
  • realizacja planowanych celów bud┼╝etowych
  • analiza rynku oraz konkurencji
  • udzia┼é w prezentacjach i wydarzeniach bran┼╝owych

Wymagania:
  • wykszta┼écenie min. ┼Ťrednie, mile widziane wy┼╝sze (techniczne, handlowe lub pokrewne)
  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y bran┼╝y budowlanej / drzewnej (min. 2 lata)
  • umiej─Ötno┼Ť─ç doskona┼éej organizacji czasu pracy i planowania
  • samodzielno┼Ť─ç i nastawienie na realizacj─Ö celu
  • znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y i prowadzenia negocjacji
  • wysoko rozwini─Öte kompetencje interpersonalne (nawi─ůzywania i utrzymywanie relacji) ; komunikacyjne: (umiej─Ötno┼Ťci uwa┼╝nego s┼éuchania, negocjacyjne, rozwi─ůzywania konfliktów, pracy zespo┼éowej)
  • dyspozycyjno┼Ť─ç i gotowo┼Ť─ç do cz─Östych podró┼╝y s┼éu┼╝bowych
  • komunikatywna znajomo┼Ť─ç j─Özyka francuskiego lub angielskiego b─Ödzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomo┼Ť─ç programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie mi─Ödzynarodowej
  • wynagrodzenie sta┼ée oraz okresow─ů premi─Ö uzale┼╝nion─ů od realizacji zada┼ä
  • samochód s┼éu┼╝bowy oraz narz─Ödzia niezb─Ödne do realizacji ww. zada┼ä

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona