Przedstawiciel handlowy

Trafin Oil PL Sp. z o.o.

75

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Budowanie relacji Orientacja na dzia┼éanie Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. to firma o mi─Ödzynarodowym zasi─Ögu. Dzia┼éamy ju┼╝ w trzech krajach: Czechy, S┼éowacja, a od 2009 roku tak┼╝e w Polsce. Jeste┼Ťmy proekologiczn─ů firm─ů, która pomaga punktom gastronomicznym i mieszka┼äcom w odbiorze oraz likwidacji zu┼╝ytych olejów jadalnych. Dzi─Öki naszej dzia┼éalno┼Ťci sprawiamy, ┼╝e samochody nap─Ödzane s─ů biopaliwami wytworzonymi z odpadów.

W zwi─ůzku z dynamicznym poszerzaniem obszaru dzia┼éania do naszego zespo┼éu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów i realizacja planu sprzeda┼╝owego
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • monitorowanie i rozwijanie podleg┼éego rynku
  • opracowywanie dzia┼éa┼ä w celu zwi─Ökszenia sprzeda┼╝y
  • analizowanie i raportowanie w zakresie sprzeda┼╝y i sytuacji rynkowej
  • negocjacje handlowe
  • dostawa i odbiór zamówie┼ä.
  • sprzeda┼╝ produktów firmy
  • budowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • do┼Ťwiadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • dodatkowym atutem b─Ödzie do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y HoReCa
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomo┼Ť─ç topografii miasta/ regionu
  • otwarto┼Ť─ç, dynamizm w dzia┼éaniu, komunikatywno┼Ť─ç, przedsi─Öbiorczo┼Ť─ç
  • samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu
  • dobra organizacja w┼éasnej pracy
  • umiej─Ötno┼Ť─ç w nawi─ůzywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • determinacja i skuteczno┼Ť─ç w osi─ůganiu celów

Oferujemy:

  • umowa o wspó┼épracy (w┼éasna dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcza)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • prac─Ö w nowoczesnej, dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie
  • wszystkie niezb─Ödne narz─Ödzia pracy
  • samochód firmowy
  • nieograniczone mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju
  • interesuj─ůca praca w m┼éodym i dynamicznym zespole
  • wsparcie do┼Ťwiadczonego zespo┼éu specjalistów i pe┼én─ů pomoc przy wprowadzeniu do zespo┼éu i firmy.

Uprzejmie informujemy, ┼╝e skontaktujemy si─Ö z wybranymi kandydatami. Prosimy o do┼é─ůczenie do aplikacji klauzuli: „Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw─ů z dn. 10.05.18 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 2018 poz.1000)”.

Pensja podstawowa: 6 500 - 10 000 zł