Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Specjalista ds. Handlowych

Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • Arcus SA
  • B2B
  • IT - Aplikacje oraz oprogramowanie IT
  • 24-11-2022
Samoch├│d Baza kontakt├│w
Profil działu handlowego

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Kierownik/Kierowniczka ds. Sprzeda┼╝y i Relacji z Klientem NOWA

Podstawa: Nieujawniona
Samoch├│d
Nieujawniona
Samoch├│d

Doradca Klienta NOWA

Specjalista ds. Sprzeda┼╝y B2B

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

FAST POLAND SP. Z O.O.

50

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Opolskie

Umiej─Ötno┼Ť─ç budowania i piel─Ögnowania d┼éugofalowych relacji z klientami Doskona┼éa organizacja w┼éasnej pracy Samodzielno┼Ť─ç

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Fast Poland Sp. z o. o.

Grupa FAST jest producentem 11 marek w┼éasnych z kategorii: AGD, RTV, akcesoriów kuchennych, wyposa┼╝enia domu i ogrodu oraz zabawek. Grupa Fast zatrudnia 2000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach na ┼Ťwiecie. Nasze marki to: Sencor, Philco, Buxton, Yenkee, Retlux, Lamart, Fieldmann, Stell, Buddy Toys, Bayby, Sage.

Poszukujemy osoby pe┼énej entuzjazmu, zorganizowanej i nastawionej na wspó┼éprac─Ö, która do┼é─ůczy do naszego zespo┼éu na stanowisku:

Zakres obowi─ůzków:

  • Realizacja planów sprzeda┼╝owych i jako┼Ťciowych zgodnie z polityk─ů handlow─ů firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze
  • Budowanie d┼éugotrwa┼éych relacji z klientami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w┼Ťród klientów i w bran┼╝y
  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Prowadzenie bazy danych klientów
  • Sporz─ůdzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y, szczególnie w bran┼╝y AGD - RTV
  • Znajomo┼Ťci firm dzia┼éaj─ůcych na przysz┼éym terenie aktywno┼Ťci zawodowej
  • Dodatkowym atutem b─Ödzie znajomo┼Ť─ç firm przetargowych, agencji marketingowych i B2B
  • Gotowo┼Ť─ç do cz─Östych podró┼╝y s┼éu┼╝bowych
  • Nastawienie na cel oraz wysoce rozwini─Öte umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjne
  • Bardzo dobre umiej─Ötno┼Ťci rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych
  • Doskona┼éa organizacja pracy w┼éasnej, samodzielno┼Ť─ç oraz odpowiedzialno┼Ť─ç w dzia┼éaniu
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç, komunikatywno┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie
  • Znajomo┼Ť─ç obs┼éugi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego do┼Ťwiadczenia i kompetencji
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Ciekaw─ů prac─Ö w dynamicznym ┼Ťrodowisku mi─Ödzynarodowej firmy
  • Wspania┼é─ů atmosfer─Ö pracy w zgranym zespole
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Umow─Ö o prac─Ö wraz z pakietem socjalnym
  • Narz─Ödzia pracy: samochód, telefon, komputer

Prosimy o przesy┼éanie CV drog─ů elektroniczn─ů w temacie umieszczaj─ůc nazw─Ö stanowiska za pomoc─ů przycisku "APLIKUJ"

Prosimy o za┼é─ůczenie klauzuli „Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw─ů z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Informujemy, ┼╝e skontaktujemy si─Ö jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z pó┼║n. zm.) informujemy, ┼╝e administratorem Pani/ Pana danych osobowych b─Ödzie Fast Poland Sp. z o. o. ul. Soko┼éowska 10, 05-090 Pucha┼éy. Dane osobowe b─Öd─ů przetwarzane w celach zwi─ůzanych z prowadzeniem rekrutacji w Fast Poland Sp. z o. o. Dane osobowe mog─ů zosta─ç udost─Öpnione wy┼é─ůcznie podmiotom Grupy Kapita┼éowej FAST oraz podmiotom upowa┼╝nionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dost─Öpu do tre┼Ťci swoich danych oraz ich poprawiania jak równie┼╝ prawo do ograniczenia przetwarzania swoich danych lub ca┼ékowitego usuni─Öcia danych.

Dane osobowe b─Öd─ů przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 22(1) par. 1 Kodeksu Pracy. Dane b─Öd─ů przechowywane przez okres konieczny dla przeprowadzenia rekrutacji.