Sprzedawca Wewnętrzny

Podstawa: Nieujawniona
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 18-03-2024
Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile we Wrocławiu (CH Wroclavia)

Nieujawniona

Starszy Opiekun Finansowy

Stefczyk Finanse

2000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Jelenia Góra

Kluczowe umiejętności

Zaangażowanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kasa Stefczyka od początku swojej działalności dynamicznie się rozwija. Obecnie jest największą spółdzielczą kasą oszczędnościowo-kredytową w Polsce – tworzy ją blisko 900 000 Członków obsługiwanych w ponad 400 placówkach. Stawiamy na profesjonalistów, gdyż chcemy, aby każdy Członek Kasy Stefczyka czuł się wyjątkowo, W naszych placówkach zatrudniamy 2500 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie odpowiadają na oczekiwania osób odwiedzających placówki. Stań się jedną z nich!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta – również telefonicznie,
  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeń,
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej lub telefonicznej obsłudze Klienta,
  • Otwartość na Klienta i komunikatywność,
  • Konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu,
  • Nastawienie na współpracę i dobrą atmosferę w zespole,
  • Swoboda w posługiwaniu się aplikacjami pakietu MS Office,
  • Wykształcenie minimum średnie.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Nielimitowany, miesięczny system premiowy uzależniony od wyników,
  • Wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera w okresie wdrożenia,
  • Gwarantowaną premię na start w okresie pierwszych 3 m-cy zatrudnienia,
  • Udział w konkursach sprzedażowych,
  • System szkoleń i programów rozwojowych,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin,
  • Kafeteryjną platformę benefitów.