Przedstawiciel Handlowy

Chefs Culinar Sp. z o.o.

400

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Prezentacje handlowe Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Budowanie relacji

Opis stanowiska

Chefs Culinar – dzia┼éamy na rynku gastronomicznym od blisko 100 lat. Dzi─Öki wieloletniemu do┼Ťwiadczeniu i koncentracji wy┼é─ůcznie na food serwisie doskonale rozumiemy bran┼╝─Ö i potrafimy odpowiedzie─ç na jej potrzeby. Wyró┼╝nia nas kompleksowa obs┼éuga – poza hurtow─ů sprzeda┼╝─ů ┼╝ywno┼Ťci oferujemy tak┼╝e szeroki wachlarz us┼éug doradztwa oraz wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu. Nasz zespó┼é ka┼╝dego dnia dba o to, aby wszyscy klienci otrzymali produkty najwy┼╝szej jako┼Ťci i to z nich tworzyli najlepsze dania dla swoich go┼Ťci. Zaufa┼éo nam ju┼╝ wiele polskich restauracji, hoteli i firm cateringowych.

W zwi─ůzku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

TWÓJ ZAKRES OBOWI─äZKÓW:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie do wspó┼épracy klientów sektora gastronomii
  • Budowanie trwa┼éych relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja celów sprzeda┼╝owych, rozwijanie sprzeda┼╝y w swoim obszarze
  • Negocjowanie warunków wspó┼épracy
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo
  • Nadzór nad terminow─ů sp┼éat─ů nale┼╝no┼Ťci i egzekwowanie jej
  • Wspó┼épraca z dzia┼éem zakupów oraz logistyki
  • Dbanie o zachowanie standardów i dobry wizerunek firmy

NASZE WYMAGANIA:

  • Min. 2-3 lata do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y w bran┼╝y gastronomicznej, produkcji lub dystrybucji ┼╝ywno┼Ťci
  • Wykszta┼écenie min. ┼Ťrednie (kierunkowe wykszta┼écenie gastronomiczne mile widziane)
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w d─ů┼╝eniu do celu
  • Wysokie umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne, umiej─Ötno┼Ť─ç budowania d┼éugotrwa┼éych relacji handlowych
  • Kompetencje sprzeda┼╝owe, umiej─Ötno┼Ť─ç praktycznego wykorzystania technik sprzeda┼╝y
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra orientacja w terenie i znajomo┼Ť─ç lokalnego rynku gastronomicznego (restauracje, hotele, firmy cateringowe, kantyny i punkty zbiorowego ┼╝ywienia)
  • Praktyczna znajomo┼Ť─ç pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do do┼Ťwiadczenia i osi─ůganych wyników sprzeda┼╝owych
  • Dobrze zaprojektowany system premiowy
  • Interesuj─ůc─ů i rozwojow─ů prac─Ö w mi─Ödzynarodowym ┼Ťrodowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö
  • Dobre warunki pracy i przyjazn─ů atmosfer─Ö
  • Szkolenia produktowe i asortymentowe podnosz─ůce kwalifikacje zawodowe
  • Opiek─Ö medyczn─ů i ubezpieczenie na ┼╝ycie
  • Program wdro┼╝eniowy
  • Narz─Ödzia niezb─Ödne do realizacji zada┼ä (samochód s┼éu┼╝bowy, laptop, telefon komórkowy)

Przewidywana data zatrudnienia: 01.01.2023

Pensja podstawowa: Nieujawniona