Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Nieujawniona
Samoch├│d

Przedstawiciel handlowy oprogramowania SaaS

Samoch├│d Baza kontakt├│w
Profil działu handlowego

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Techniczny ÔÇô pompy ciep┼éa alpha innotec

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Baza kontakt├│w

Doradca Techniczno- Handlowy

PT Technology Piotr Kusiak

10

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie

Dok┼éadno┼Ť─ç i skrupulatno┼Ť─ç w tworzeniu procesu handlowego

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Weź udział w budowaniu sukcesu PT Technology!

Firma PT Technology dzia┼éa  w bran┼╝y bram przemys┼éowych, p.po┼╝., szybkobie┼╝nych, systemów bezpiecze┼ästwa  oraz systemów prze┼éadunkowych. Od zawsze naszym  nadrz─Ödnym priorytetem jest  zadowolenie Klienta. Budujemy  je  ka┼╝dego dnia, poprzez dostarczenie, najwy┼╝szej jako┼Ťci produktów i us┼éug oraz oferuj─ůc najkorzystniejsze rozwi─ůzania, a wszystko to, by spe┼éni─ç najbardziej wymagaj─ůce oczekiwania u┼╝ytkownika. S┼éu┼╝ymy naszym Klientom na ka┼╝dym etapie inwestycji, zarówno w kwestii doboru urz─ůdze┼ä, rozwi─ůza┼ä technicznych, pomiarów, monta┼╝u oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jeste┼Ťmy wy┼é─ůcznym dystrybutorem na rynek Polski produktów ameryka┼äskiej firmy Rite-Hite , która jest wiod─ůcym na ┼Ťwiecie producentem, wysokiej jako┼Ťci systemów prze┼éadunkowych wraz z nowoczesnymi systemami zabezpieczaj─ůcymi. Aby wesprze─ç coraz wi─Öksze wymagania Klientów i rozwój naszej firmy, poszukujemy ambitnej, sumiennej i nastawionej na rozwój osoby do pracy w dziale handlowym.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

którego praca b─Ödzie polega─ç na pozyskaniu nowych partnerów i rozwoju sprzeda┼╝y u aktualnych partnerów.

Miejsce pracy:

  1. województwo wielkopolskie i s─ůsiaduj─ůce
  2. województwo mazowieckie i s─ůsiaduj─ůce
  3. województwo ┼Ťl─ůskie i s─ůsiaduj─ůce
  4. województwo dolno┼Ťl─ůskie i s─ůsiaduj─ůce

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii sprzeda┼╝y
  • pozyskiwanie i obs┼éuga klientów
  • planowanie i prowadzenie raportów realizacyjnych
  • wsparcie techniczno - handlowe dla wykonawców, inwestorów, architektów i  podwykonawców

Wymagania:

  • minimum pi─Öcioletnie do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y bram i systemów prze┼éadunkowych
  • mile widziane wykszta┼écenie techniczne
  • j─Özyk angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomo┼Ť─ç j─Özyka niemieckiego
  • obs┼éuga pakietu MS Office
  • umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole

Gwarantujemy:

  • umow─Ö o prac─Ö na czas nieokre┼Ťlony po trzymiesi─Öcznym okresie próbnym
  • przejrzysty system premiowy
  • wyjazdy integracyjne
  • zagraniczne szkolenia u naszych partnerów
  • dobrej klasy samochód s┼éu┼╝bowy
  • laptop
  • telefon

Wynagrodzenie:

  • Od 7000 tys. brutto po okresie próbnym

Uprzejmie informujemy, ┼╝e skontaktujemy si─Ö tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesy┼éanie CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem “ Doradca Techniczno- Handlowy”.