Zobacz inne oferty pracy

Sprzedawca Wewnętrzny Logistyk NOWA

SIG Sp. z o.o.

800

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie  - 1 wakat

Dobra znajomość pakietu ms office Umiejętności analityczne Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Opis stanowiska

Firma SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych. Od kilku lat rozwija się w modelu sprzedaży wielokanałowej, obejmującym zarówno tradycyjne metody sprzedaży, jak i dynamiczny rozwój sprzedaży e-commerce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca Wewnętrzny Logistyk

Opis stanowiska:

  • Realizacja zamówień sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów w Oddziale
  • Przygotowywanie dziennych planów transportu
  • Planowanie optymalnego wykorzystania transportu własnego i obcego, zlecanie usług transportowych firmom zewnętrznym
  • Wspieranie pracowników oddziału w codziennych obowiązkach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w koordynacji dostaw
  • Samodzielność, rzetelność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • Znajomości produktów i rynku branży budowlanej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 15:00 lub od 08:00 do 16:00
  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)
  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)
  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Udział w inicjatywach charytatywnych
  • Bezpieczne warunki pracy

Użyta męska forma osobowa w naszych ogłoszeniach o pracę nie oznacza chęci zatrudnienia jedynie osób identyfikujących się jako mężczyźni.Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów i kandydatki niezależnie od: płci, pochodzenia, narodowości, koloru skóry, wieku, orientacji seksualnej, niepełnosprawności, sposobu odbioru rzeczywistości, różnorodności neurologicznej, stanu zdrowia czy przekonań religijnych. Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty!

Dobry Pracodawca 2022

Firma SIG została uhonorowana tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności "Dobry Pracodawca 2022" i doceniona za dotychczasowe działania prowadzone na rzecz pracowników.

Kliknij "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Prosimy w dokumentach aplikacyjnych dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez SIG sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacyjnego oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Pensja podstawowa: Nieujawniona