Specjalista techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

KAMENERGIA SP. Z O.O.

20

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Mazowieckie  - 2 wakaty

Tworzenie strategii sprzeda┼╝y Orientacja na dzia┼éanie Umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole

Opis stanowiska

KAMENERGIA Sp. z o.o. marka specjalizuj─ůca si─Ö w sprzeda┼╝y i monta┼╝u na polskim rynku pomp ciep┼éa, systemów alarmowych i monitoringowych, paneli fotowoltaicznych oraz systemów klimatyzacyjnych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolno┼Ťl─ůskie / ┼éódzkie / mazowieckie

Zakres obowi─ůzków:

  • sporz─ůdzanie ofert handlowych;
  • rozmowy i spotkania z Klientami oraz ogl─Ödziny obiektów, na których maj─ů powsta─ç instalacje;
  • prowadzenie negocjacji warunków sprzeda┼╝y i zawieranie umów na realizacj─Ö instalacji fotowoltaicznych;
  • opieka nad Klientem i doradztwo techniczne w zakresie systemów fotowoltaicznych;
  • raportowanie wyników;
  • budowanie sieci kontaktów i polece┼ä;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dbanie o najwy┼╝szy standard obs┼éugi Klienta.

Wymagania:

  • minimum roczne do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y bezpo┼Ťredniej;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, punktualno┼Ť─ç, skrupulatno┼Ť─ç;
  • umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugi pakietu Microsoft Office;
  • wysokie umiej─Ötno┼Ťci interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista i ciep┼ée podej┼Ťcie do Klienta;
  • ch─Ö─ç rozwijania si─Ö w zakresie skutecznego prowadzenia rozmów sprzeda┼╝owych i negocjacji, umiej─Ötno┼Ť─ç zjednania sobie rozmówcy;
  • komunikatywno┼Ť─ç i ┼éatwo┼Ť─ç nawi─ůzywania kontaktów z lud┼║mi;
  • ukierunkowanie na realizacj─Ö zada┼ä i osi─ůgni─Öcie za┼éo┼╝onych celów;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umow─Ö o prac─Ö na pe┼éen etat lub umow─Ö b2b;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, na które sk┼éada si─Ö podstawa, zaczynaj─ůca si─Ö od 3 tysi─Öcy z┼éotych w zale┼╝no┼Ťci od do┼Ťwiadczenia, oraz premia - z ka┼╝dej instalacji, zale┼╝na od skali projektu i wyników sprzeda┼╝owych;
  • wyp┼éacanie premii od razu po ka┼╝dej rozliczonej instalacji;
  • pakiet szkole┼ä produktowych, technicznych oraz sprzeda┼╝owych: szkolenie wst─Öpne; indywidualne szkolenie ze sprzeda┼╝y oraz warsztaty z nowo┼Ťci produktowych - ka┼╝dego nowego produktu, jaki pojawia si─Ö na rynku i wchodzi do naszej oferty;
  • elastyczn─ů organizacj─Ö czasu pracy;
  • prac─Ö w zgranym, gotowym do pomocy zespole;
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijaj─ůcej si─Ö firmie;
  • renomowany produkt bardzo wysokiej jako┼Ťci w konkurencyjnej cenie;
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç tworzenia w┼éasnego zespo┼éu sprzeda┼╝owego;
  • wysok─ů kultur─Ö miejsca pracy, mi┼é─ů atmosfer─Ö, dedykowane miejsce i narz─Ödzia do pracy: telefon s┼éu┼╝bowy, auto s┼éu┼╝bowe, napoje: woda, kawa, herbata.

Dodatkowe informacje:

Poszukujemy kandydatów, którzy wyka┼╝─ů ch─Ö─ç anga┼╝owania si─Ö w pozyskiwanie klientów.

Praca polega na byciu po cz─Ö┼Ťci w terenie i po cz─Ö┼Ťci w biurze (w stosunku czasowym mniej wi─Öcej ¼ do ¾). Oczekujemy po┼Ťwi─Öcenia czasu w wymiarze pe┼énoetatowym.

Nieustannie pozyskujemy leady i przekazujemy je pracownikom, a w┼éa┼Ťciwa opieka nad nimi i osi─ůgni─Öcie wyniku sprzeda┼╝owego jest ich zadaniem. Po przeprowadzeniu kilku udanych transakcji baza klientów rozszerza si─Ö sama, poniewa┼╝ wypracowali┼Ťmy w naszej firmie skuteczny system polece┼ä, z którego zarówno pracownik jak i Klient czerpi─ů dalsze korzy┼Ťci.

Z przebiegu wykonywanych zada┼ä oczekujemy okresowego sporz─ůdzania raportów sprzeda┼╝owych. Struktura firmy wygl─ůda nast─Öpuj─ůco: szef handlowy > koordynator sprzeda┼╝y > specjalista ds. fotowoltaiki. Mile widziane osoby z zespo┼éem sprzeda┼╝owym, w którym warunki wspó┼épracy mo┼╝emy negocjowa─ç indywidualnie.

Naszym celem jest zrealizowanie kontraktów i zadowolenie Klienta, który zechce nas dalej poleca─ç. Obowi─ůzkiem pracownika jest dzia┼éanie w kierunku jak najwi─Ökszej sprzeda┼╝y oraz takie post─Öpowanie z dan─ů mu baz─ů kontaktów, aby osi─ůgn─ů┼é przynajmniej minimum oczekiwanych wyników sprzeda┼╝owych. Po osi─ůgni─Öciu tego minimum zach─Öcamy równie┼╝ do dbania o dalszy kontakt i pog┼é─Öbiania relacji z Klientem, a tak┼╝e do wprowadzania nowych osób do swojego dzia┼éu.

Oczekiwane schematy działania:

  • przez Internet:
  1. pozyskanie leada,
  2. przeprowadzenie wst─Öpnego wywiadu poprzez rozmow─Ö telefoniczn─ů,
  3. przes┼éanie oferty na e-mail/wizyta twarz─ů w twarz,
  4. podpisanie umowy.
  • osobista wizyta:
  1. wizyta pod adresem potencjalnego klienta,
  2. pozostawienie materia┼éów reklamowych, jak ulotka, wizytówka, oraz indywidualnie ustalonej oferty wst─Öpnej (zale┼╝nie od potrzeb klienta),
  3. podpisanie umowy.

Dlaczego Klienci wybieraj─ů nas na tle konkurencji?

Kamenergia ma przewag─Ö na dwóch polach:

  • oferta kompleksowej us┼éugi (“Prowadzisz w┼éasny biznes? Budujesz dom? Zaoferujemy Ci instalacje nie tylko z zakresu odnawialnej energii!”),
  • oferta zawsze szyta na miar─Ö! Nie dzia┼éamy wed┼éug schematów projektowych, ka┼╝d─ů inwestycj─Ö traktujemy indywidualnie. Przy nas Klient ma pewno┼Ť─ç, ┼╝e dobierany system jest adekwatny do jego potrzeb.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 3 000 - 15 000 zł