Zobacz inne oferty pracy

Pracownik Baru Top Drive

PHU TOPAZ SP. Z O.O.

2500

Umowa o prac─Ö

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Siedlce, W─Ögr├│w, Mazowieckie, Soko┼é├│w Podlaski  - 1 wakat

Wyk┼éadanie towaru Mile widziana umiej─Ötno┼Ť─ç pracy z planogramem Znajomo┼Ť─ç pracy w sklepie spo┼╝ywczym

Opis stanowiska

Sie─ç polskich sklepów spo┼╝ywczych TOPAZ dzia┼éaj─ůca od ponad 29 lat, wypracowa┼éa wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjn─ů ofert─Ö i siln─ů pozycj─Ö na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad 100 placówek (sklepów w┼éasnych i franczyzowych) w 4 województwach wschodniej, a tak┼╝e centralnej Polski. Nasza marka stale si─Ö rozwija i chocia┼╝ najwa┼╝niejszym trzonem dzia┼éalno┼Ťci TOPAZ s─ů sklepy spo┼╝ywcze, rozwijamy równie┼╝ w┼éasne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne Top Drive, browar restauracyjny Brofaktura, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy równie┼╝ Zak┼éadem rozbioru drobiu oraz ciastkarni─ů Natalia I Szymon. Misj─ů naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z my┼Ťl─ů o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bar Top Drive w W─Ögrowie, ul. ┼╗eromskiego 21

Twoje g┼éówne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obs┼éugi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • przygotowywanie potraw Top Drive zgodnie ze standardami Baru
  • dba┼éo┼Ť─ç o porz─ůdek i czysto┼Ť─ç na stanowisku pracy
  • obs┼éuga kasy fiskalnej

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjno┼Ťci i otwarto┼Ťci na prac─Ö zmianow─ů
  • komunikatywno┼Ťci i pozytywnego nastawienie do Klientów
  • aktualnych bada┼ä do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane osoby ze statusem ucznia lub studenta
  • mile widziane do┼Ťwiadczenie w pracy zwi─ůzanej z gastronomi─ů i/lub z kas─ů fiskaln─ů

Oferujemy Ci:

  • umow─Ö o prac─Ö lub umow─Ö zlecenie (wed┼éug preferencji kandydata)
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i prac─Ö w bardzo dobrej atmosferze, w m┼éodym zespole

Market Roku 2022

Sie─ç sklepów TOPAZ zosta┼éa nagrodzona statuetk─ů Market Roku 2022 w kategorii „Najlepsza sie─ç regionalna”. Jurorzy docenili „mocn─ů pozycj─Ö TOPAZ w Polsce ┼Ťrodkowej i wschodniej” oraz podkre┼Ťlili „┼Ťwietne ┼é─ůczenie lokalno┼Ťci konkurencyjno┼Ťci─ů cenow─ů i doskona┼éo┼Ťci─ů operacyjn─ů”.

Pensja podstawowa: Nieujawniona