Zobacz inne oferty pracy

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

Würth Polska Sp. z o.o

700

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kraków  - 1 wakat

Budowanie relacji Orientacja na działanie Znajomość technik sprzedaży

Opis stanowiska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 34 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 800 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 50 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Twoje zadania:

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznych
  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu, monitorowanie rynku i konkurencji

Twój profil:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, doradztwie technicznym lub/i w pracy na stolarni, przy produkcji mebli, jako montażysta będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z produktami stosowanymi w stolarstwie, przy produkcji mebli, ciesielskimi, przy produkcji i montażu stolarki otworowej (drewno, pcv, alu), chemii technicznej, narzędzi oraz elementów złącznych (mile widziane)
  • Znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów w branżach: drewnianej, stolarskiej, okuć meblowych, stolarki  otworowej , budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Rozumienie zagadnień technicznych (umiejętność łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej)
  • Prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:

  • Wsparcie przełożonego oraz kadry trenerskiej na każdym etapie adaptacji
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy do całodobowej dyspozycji
  • Telefon komórkowy oraz tablet ipad z systemem ułatwiającym codzienną pracę
  • Dostęp do nowoczesnych platformy szkoleniowo - rozwojowych
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona