Doradca klienta

Private Corporate Consulting Sp. z.o.o.

120

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Mazowieckie

Zaanga┼╝owanie w powierzone obowi─ůzki Umiej─Ötno┼Ť─ç organizacji pracy w┼éasnej Umiejetno┼Ť─ç rozmowy z lud┼║mi

Opis stanowiska

Kim jeste┼Ťmy?

Jeste┼Ťmy organizatorem najbardziej praktycznych wideoszkole┼ä dla administracji publicznej. Tworzymy programy szkole┼ä w oparciu o potrzeby urz─Ödników i zgodnie z ich sugestiami. Nasi prelegenci to zawsze praktycy, czyli osoby, które na co dzie┼ä zajmuj─ů si─Ö tym, o czym pó┼║niej mówi─ů na szkoleniu.

Pcc Poland w liczbach to:

11 lat prężnego działania na polskim rynku
100 telemarketerów pracuj─ůcych w systemie home office
200 osobowa kadra prelegentów
ok. 1000 organizowanych i przeprowadzanych szkoleń rocznie
ok. 10 000 przeszkolonych urz─Ödników rocznie

Mimo obecnej sytuacji na rynku ca┼éy czas si─Ö rozwijamy, co powoduje, ┼╝e poszukujemy osób ch─Ötnych do podj─Öcia wspó┼épracy na stanowisku:

Doradca Klienta

Je┼╝eli jeste┼Ť osob─ů, która:

  • czerpie przyjemno┼Ť─ç z kontaktu z lud┼║mi, lubi z nimi rozmawia─ç i wspiera─ç w rozwi─ůzywaniu ich problemów?
  • chce pracowa─ç z domu i otrzymywa─ç wysokie wynagrodzenie za 5-7h godzin pracy w ci─ůgu dnia (3/4 etatu)?
  • chce sprzedawa─ç produkty dopasowane do potrzeb klientów?
  • jest zmotywowana i nie rezygnuje po us┼éyszeniu pierwszego "nie" od klienta a wr─Öcz przeciwnie dzia┼éa dalej?
  • chce mie─ç realny wp┼éyw na sprawne funkcjonowanie Urz─Ödów w Polsce?

To ta praca na pewno jest dla Ciebie!

Do Twoich obowi─ůzków b─Ödzie nale┼╝a┼éo:

  • kontaktowanie si─Ö z klientami naszej firmy za pomoc─ů aplikacji telefonicznej (klientami naszej firmy s─ů urz─Ödnicy z Urz─Ödów Miast, Urz─Ödów Gmin, O┼Ťrodków Pomocy Spo┼éecznej, Urz─Ödów Pracy i Szkó┼é)
  • mailowe przekazanie programu szkolenia zainteresowanym klientom
  • obs┼éuga poczty elektronicznej
  • opieka nad klientami
  • dotrzymywanie terminów wyznaczanych przez daty realizowanych projektów

Wymagania:

  • Znajomo┼Ť─ç obs┼éugi pakietu MS Office, plików w formacie PDF, poczty elektronicznej a tak┼╝e sprawnej obs┼éugi komputera - warunek konieczny
  • Do┼Ťwiadczenie w kontaktach z klientami i w sprzeda┼╝y produktów lub do┼Ťwiadczenia w telemarketingu
  • Dyspozycyjno┼Ť─ç w wymiarze ok. 5 h dziennie (mo┼╝e by─ç wi─Öcej) w pierwszej po┼éowie dnia
  • Znajomo┼Ť─ç zasad funkcjonowania urz─Ödów w Polsce (obligatoryjnie)
  • Ch─Ö─ç i zaanga┼╝owanie w powierzone obowi─ůzki
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç organizacji pracy w┼éasnej i samodyscypliny
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za powierzone obowi─ůzki - b─Ödziesz odpowiedzialny za bazy klientów
  • Posiadanie komputera z pod┼é─ůczeniem do Internetu i s┼éuchawek z mikrofonem

Oferujemy:

  • Prac─Ö z domu, w najbardziej przyjaznej dla Ciebie atmosferze
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • 5 - dniowe szkolenie, dzi─Öki któremu zdob─Ödziesz wiedz─Ö umo┼╝liwiaj─ůc─ů zarabianie pieni─Ödzy z domu
  • Wsparcie na ka┼╝dym etapie wspó┼épracy
  • Umow─Ö o wspó┼éprac─Ö lub umow─Ö zlecenie
  • Przez pierwsze 3 miesi─ůce pracy: atrakcyjny program wspieraj─ůcy rozwój, dzi─Öki któremu mo┼╝esz osi─ůgn─ů─ç atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie za wyniki, konkursy z nagrodami i liczne bonusy dodatkowe
  • Narz─Ödzia do pracy; nowoczesny system, aplikacje do wykonywania po┼é─ůcze┼ä oraz poczt─Ö s┼éu┼╝bow─ů
  • Gotowe bazy klientów, tzw. "ciep┼ée leady"
  • Sprzeda┼╝ produktu, na który jest zapotrzebowanie
  • Wolne weekendy i popo┼éudnia (praca od poniedzia┼éku do pi─ůtku w godz. 7:30-15:00)
  • Do┼é─ůczenie do bardzo przyjaznej i otwartej firmy, w której wszystkiego Ci─Ö nauczymy, je┼╝eli tylko Ty tego b─Ödziesz chcia┼é

Zach─Öcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: pccpoland.pl i firmowego Facebooka: https://pl-pl.facebook.com/pccpolandpl/

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

Klauzula informacyjna

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 50 - 1 000 zł