Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym NOWA

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

LIDER SPRZEDA┼╗Y ÔÇô w najwi─Ökszym projekcie OZE w Polsce

Podstawa: 2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d
Pensja podstawowa
2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika / Pompy ciepła NOWA

Prowizja: 3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • SolarSpot
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 07-04-2021
Pensja prowizja
3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy

Fg Energy

300

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Zachodniopomorskie

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Prezentacje handlowe Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

FG Energy jest dynamicznie rozwijaj─ůcym si─Ö przedsi─Öbiorstwem, dysponuj─ůcym wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w zakresie zarz─ůdzania, organizacji i realizacji projektów na ca┼éym ┼Ťwiecie. Nasz─ů firm─Ö tworzy zespó┼é wybitnych specjalistów o ponadprzeci─Ötnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwa┼ä. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzenia si─Ö w zespo┼éach mi─Ödzynarodowych. To szansa na ci─ůg┼ée zdobywanie nowych do┼Ťwiadcze┼ä i dost─Öp do najnowocze┼Ťniejszych rozwi─ůza┼ä i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekaw─ů i pe┼én─ů wyzwa┼ä prac─Ö w nowocze┼Ťnie zarz─ůdzanej firmie.

Wejd┼║ na nasz─ů www i sprawd┼║ z kim wspó┼épracujemy! www.fgenergy.pl

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Sprzeda┼╝ instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spó┼éki

Nasze wymagania

  • Zapa┼é do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç planowania i organizacji w┼éasnej pracy
  • Komunikatywno┼Ť─ç i ┼éatwo┼Ť─ç w nawi─ůzywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ka┼╝demu handlowcowi umawiamy 5 spotka┼ä dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: sta┼éa podstawa w przedziale 3 000 - 5 000 z┼é netto + premia (┼Ťrednio nasi Handlowcy zarabiaj─ů 8 ty┼Ť z┼é, a najlepsi od 12 ty┼Ť.)
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy: samochód i iPad/iPhone
  • Szkolenia techniczne oraz sprzeda┼╝owe

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV.