Key Account Manager

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

100

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Sprzeda┼╝ doradcza Otwarto┼Ť─ç na rozw├│j i nowo┼Ťci Sprzeda┼╝ b2b

Opis stanowiska

Jeste┼Ťmy liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyli┼Ťmy zaawansowan─ů platform─Ö SaaS do kompleksowego zarz─ůdzania wielokana┼éow─ů komunikacj─ů oraz zg┼éoszeniami klientów.  Nasze innowacyjne rozwi─ůzania i ekspercka wiedza od 2008 roku pozwalaj─ů naszym Klientom osi─ůgn─ů─ç ponadprzeci─Ötne wyniki biznesowe.  Wielokrotnie zdobywali┼Ťmy nagrody i wyró┼╝nienia w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Wi─Öcej informacji o nas znajdziesz na www.focustelecom.pl

Obecnie poszukujemy osoby, która do┼é─ůczy do nas jako:

Key Account Manager!

Zakres obowi─ůzków:

  • realizacja indywidualnych ilo┼Ťciowych i jako┼Ťciowych celów sprzeda┼╝owych
  • sprzeda┼╝ z┼éo┼╝onych rozwi─ůza┼ä informatycznych w oparciu o identyfikacj─Ö potrzeb Klienta oraz doradztwo techniczne w zakresie nowych rozwi─ůza┼ä
  • przygotowywanie i prowadzenie spotka┼ä handlowych
  • przygotowywanie i obrona ofert handlowych i prezentacji
  • zapewnienie efektywnej wspó┼épracy z innymi dzia┼éami firmy

Oferujemy:

  • d┼éugofalow─ů wspó┼éprac─Ö w oparciu o kontrakt B2B
  • wynagrodzenie sta┼ée oraz atrakcyjny system premiowy
  • prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • owocowe dni :)
  • prac─Ö w przyjaznej atmosferze
  • indywidualne sesje coachingowe
  • kompleksowe szkolenia sprzeda┼╝owe i produktowe

Oczekujemy:

  • do┼Ťwiadczenia w sprzeda┼╝y doradczej B2B
  • komunikatywno┼Ťci oraz otwarto┼Ťci na nowo┼Ťci i rozwój
  • motywacji do podejmowania wyzwa┼ä i wytrwa┼éo┼Ťci w d─ů┼╝eniu do celu
  • umiej─Ötno┼Ťci s┼éuchania klienta i budowania z nim relacji
  • umiej─Ötno┼Ťci organizacji pracy w┼éasnej

Pensja podstawowa: Nieujawniona