Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Doradca Finansowy

Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

Prowizja: 15 000 - 20 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
Pensja prowizja
15 000 - 20 000 zł

Przedstawiciel handlowy / Manager ds. Sprzeda┼╝y (hurt i detal)

Prowizja: 4 500 - 20 000 zł
4 500 - 20 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy/Partner handlowy

Podstawa: 1 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
1 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca Techniczno - Handlowy / bran┼╝a rolnicza

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy Fotowoltaika, OZE, PV

DMP Technology

3

Super oferta

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie

Komunikatywno┼Ť─ç w celu szybkiego znalezienia wsp├│lnego j─Özyka z klientami Organizacja pracy i skrupulatno┼Ť─ç w zakresie terminowego przygotowywania ofert i spotka┼ä z klientami

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

DMP Technology - jeste┼Ťmy jedn─ů z najszybciej rozwijaj─ůcych si─Ö firm na rynku fotowoltaiki w Polsce. Przygotowujemy w imieniu Klienta ca┼é─ů dokumentacj─Ö przy┼é─ůczenia powstaj─ůcej mikroinstalacji do sieci oraz sk┼éadamy wniosek Mój Pr─ůd 3.0 – tak aby proces zakupu fotowoltaiki by┼é ┼éatwy i bezproblemowy.

  • Wykonali┼Ťmy ju┼╝ ponad 300 instalacji
  • Zainstalowana przez nas moc to ponad 2 500 kWp
  • Mamy ponad 2 lata do┼Ťwiadczenia na rynku

Do┼é─ůcz do zespo┼éu DMP Technology sp. z o.o. jako:

Przedstawiciel Handlowy Handlowiec FOTOWOLTAIKA OZE PV

Rejon działania: cała Polska

Dlaczego mia┼éby┼Ť u nas pracowa─ç?

  1. Monta┼╝ instalacji fotowoltaicznych wykonujemy w ramach naszej firmy bez udzia┼éu podwykonawców. Takie podej┼Ťcie pozwala nam oferowa─ç bardzo wysoki poziom jako┼Ťci naszych us┼éug, co przek┼éada si─Ö na polecenia naszej firmy do kolejnych klientów.
  2. Formalno┼Ťci dla klienta, np.: zg┼éoszenie do zak┼éadu energetycznego powsta┼éej instalacji, zg┼éoszenie do stra┼╝y, wype┼énienie wniosku o dofinansowanie w ramach programu "Mój Pr─ůd” wykonujemy w ramach realizacji umowy za Klienta.
  3. B─Ödziesz móg┼é tworzy─ç w┼éasne struktury sprzeda┼╝owe w przypadku d┼éugofalowej wspó┼épracy.
  4. Wykorzystujemy produkty z jednej strony pozwalaj─ůce na zachowanie wysokiego poziomu jako┼Ťci dla Klienta, a z drugiej bardzo konkurencyjne rynkowo, co wp┼éywa na szybko┼Ť─ç sprzeda┼╝y instalacji przez handlowca.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Przede wszystkim szukamy osoby z ok. 1 rocznym do┼Ťwiadczeniem w sprzeda┼╝y w bran┼╝y fotowoltaicznej (OZE) ale równie wysoko cenimy do┼Ťwiadczenie sprzeda┼╝owe z innych bran┼╝. Zale┼╝y nam na osobach potrafi─ůcych w kompleksowy zaj─ů─ç si─Ö procesem sprzeda┼╝y dla Klienta od pocz─ůtku do ko┼äca (pozyskanie, ofertowanie, podpisanie umowy)
  • W celu wykonania swoich obowi─ůzków na wysokim poziomie wymagamy dyspozycyjno┼Ťci czasowej (terminy spotka┼ä w du┼╝ej mierze zale┼╝─ů od mo┼╝liwo┼Ťci czasowych Klientów) oraz prawa jazdy kat. B. Osoba powinna by─ç dobrze zorganizowana i skrupulatna w zakresie terminowego przygotowywania ofert i spotka┼ä z Klientami oraz komunikatywna, ┼╝eby szybko znale┼║─ç wspólny j─Özyk z ró┼╝nymi klientami.
  • Bardzo zwracamy uwag─Ö równie┼╝ na ch─Ö─ç handlowca do rozwoju: poszerzanie wiedzy na temat systemów fotowoltaicznych, obowi─ůzuj─ůcych praw oraz rozlicze┼ä, ┼Ťledzenie pojawiaj─ůcych si─Ö nowinek technicznych.
  • Zatrudnienie odb─Ödzie si─Ö na zasadzie umowy B2B

Czym będę się zajmował?

  • Aktywnym pozyskiwaniem kontaktów zarówno do firm jak i klientów indywidualnych (20% leadów dostarcza firma, a 80% handlowiec pozyskuje samodzielnie dowolnymi metodami prospectingu, np.: social selling na Faceboku / LinkedInie, D2D, rozmowa telefoniczna, rekomendacje)
  • Sprzeda┼╝─ů instalacji fotowoltaicznych (inwerter + modu┼éy fotowoltaiczne), magazynów energii i w przysz┼éo┼Ťci równie┼╝ pompy ciep┼éa. W celu skutecznego zamkni─Öcia sprzeda┼╝y i podpisania umowy b─Ödziesz spotyka┼é si─Ö z Klientami oraz wykonywa┼é ogl─Ödziny obiektów na których maj─ů powsta─ç instalacje. Tego typu kontakty b─Öd─ů wymaga─ç od Ciebie logicznego my┼Ťlenia i reagowania na indywidualne potrzeby Klientów w zakresie doboru instalacji, np.: w pewnych przypadkach lepszym rozwi─ůzaniem mo┼╝e okaza─ç si─Ö instalacja wolnostoj─ůca ni┼╝ instalacja wykonana na dachu
  • Budowaniem pozytywnego wizerunku firmy oraz dbaniem o najwy┼╝szy standard obs┼éugi Klienta – co oznacza, ┼╝e handlowiec jest w sta┼éym kontakcie z Klientem (telefonicznym, mailowym, osobistym) w celu zapewnienia wysokiego poziomu doradztwa.

Jak przebiega wdro┼╝enie oraz jakie mo┼╝liwo┼Ťci szkoleniowe zapewnia firma?

Czas trwania okresu wdro┼╝eniowego jest uzale┼╝niony od do┼Ťwiadczenia, wiedzy i zaanga┼╝owania handlowca. Na pocz─ůtku pomagamy w przeprowadzaniu spotka┼ä na miejscu. Jako firma jeste┼Ťmy w stanie udost─Öpni─ç materia┼éy szkoleniowe. S┼éu┼╝ymy niezb─Ödn─ů wiedz─ů techniczn─ů do wykonania instalacji zgodnie z obowi─ůzuj─ůcymi normami.

Po okresie wdro┼╝enia zatrudniona osoba b─Ödzie mog┼éa sama decydowa─ç o doborze odpowiednich komponentów instalacji dostosowanych do potrzeb klienta. B─Ödzie odpowiedzialna za pozyskanie i prac─Ö z klientem od pocz─ůtku do ko┼äca ca┼éego procesu sprzeda┼╝y.

Przy d┼éugoterminowej wspó┼épracy zapewniamy szkolenia rozwijaj─ůce umiej─Ötno┼Ťci sprzeda┼╝owe oraz szkolenia produktowe.

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży i dział handlowy?

  • Samodzielne pozyskanie kontaktu do klienta. Do 20% leadów miesi─Öcznie dla Handlowca generujemy jako firma, natomiast 80% leadów handlowiec pozyskuje samodzielnie.
  • Wst─Öpna rozmowa telefoniczna oraz umówienie si─Ö na spotkanie.
  • Przeprowadzenie rozmowy oraz audytu podczas wizyty u klienta.
  • Przygotowanie oferty zgodnej z wymaganiami.
  • Podpisanie umowy sprzeda┼╝owej.

Dzia┼é handlowy obecnie liczy 3 pracowników. Dzia┼éem handlowym zarz─ůdzam dyr. Handlowy. Ka┼╝dego dnia wspieramy wiedz─ů i jeste┼Ťmy do dyspozycji ka┼╝dego dnia.

Jak b─Öd─Ö wynagradzany?

System wynagrodzenia sk┼éada si─Ö z 2 sk┼éadników:

  • Prowizja od sprzeda┼╝y – uzale┼╝niona od ilo┼Ťci oraz wielko┼Ťci sprzedanych inwestycji, np.: sprzedana instalacja o mocy 10 kWp wygeneruje dla Handlowca wynagrodzenie w wysoko┼Ťci 2 000 z┼é. Ka┼╝dy zatrudniony handlowiec posiada cennik podstawowy na podstawie którego przygotowuje oferty. Handlowiec ma równie┼╝ mo┼╝liwo┼Ť─ç zwi─Ökszania swojej prowizji na sprzedanych instalacjach je┼╝eli sprzeda produkt dro┼╝ej ni┼╝ w cenniku podstawowym. Wówczas prowizja z do┼éo┼╝onej mar┼╝y ponad cennik podstawowy wynosi a┼╝ 50%.
  • Premia zale┼╝na od wyników – ustalana indywidualnie w trakcie wzajemnej wspó┼épracy.

Chcesz do┼é─ůczy─ç do nieustannie rozwijaj─ůcego si─Ö zespo┼éu?