Niestety oferta pracy, którą przeglądasz już wygasła.

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży komponentów żywieniowych (koprodukty przemysłu spożywczego)

Podstawa: 5 000 - 6 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
5 000 - 6 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Finansowy

Podstawa: Nieujawniona
Baza kontaktów
 • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Pensja podstawowa
Nieujawniona
Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 2 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
2 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Handlowy ds. Fotowoltaiki

Prowizja: 15 000 - 20 000 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja prowizja
15 000 - 20 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel ds. Chemii Przemysłowej i Technicznej NOWA

Podstawa: 5 600 - 8 600 zł
Samochód Baza kontaktów
Pensja podstawowa
5 600 - 8 600 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. nieruchomości

Prowizja: 1 000 - 15 000 zł
Baza kontaktów
Pensja prowizja
1 000 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Sprzedawca (k/m) NOWA

Podstawa: Nieujawniona
 • VAN GRAAF
 • B2C
 • Retail - Odzież (dodatki, biżuteria)
 • 15-09-2021
Pensja podstawowa
Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy Fotowoltaika, OZE, PV

DMP Technology

3

https://dmptechnology.pl/

Ogłoszenie ważne do: 17-09-2021

Super oferta

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Dolnośląskie

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność w celu szybkiego znalezienia wspólnego języka z klientami Organizacja pracy i skrupulatność w zakresie terminowego przygotowywania ofert i spotkań z klientami

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

DMP Technology - jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku fotowoltaiki w Polsce. Przygotowujemy w imieniu Klienta całą dokumentację przyłączenia powstającej mikroinstalacji do sieci oraz składamy wniosek Mój Prąd 3.0 – tak aby proces zakupu fotowoltaiki był łatwy i bezproblemowy.

 • Wykonaliśmy już ponad 300 instalacji
 • Zainstalowana przez nas moc to ponad 2 500 kWp
 • Mamy ponad 2 lata doświadczenia na rynku

 

Dołącz do zespołu DMP Technology sp. z o.o. jako:

Przedstawiciel Handlowy Handlowiec FOTOWOLTAIKA OZE PV

Rejon działania: cała Polska

 

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

 1. Montaż instalacji fotowoltaicznych wykonujemy w ramach naszej firmy bez udziału podwykonawców. Takie podejście pozwala nam oferować bardzo wysoki poziom jakości naszych usług, co przekłada się na polecenia naszej firmy do kolejnych klientów.
 2. Formalności dla klienta, np.: zgłoszenie do zakładu energetycznego powstałej instalacji, zgłoszenie do straży, wypełnienie wniosku o dofinansowanie w ramach programu "Mój Prąd” wykonujemy w ramach realizacji umowy za Klienta.
 3. Będziesz mógł tworzyć własne struktury sprzedażowe w przypadku długofalowej współpracy.
 4. Wykorzystujemy produkty z jednej strony pozwalające na zachowanie wysokiego poziomu jakości dla Klienta, a z drugiej bardzo konkurencyjne rynkowo, co wpływa na szybkość sprzedaży instalacji przez handlowca.

 

Kogo dokładnie szukamy?

 • Przede wszystkim szukamy osoby z ok. 1 rocznym doświadczeniem w sprzedaży w branży fotowoltaicznej (OZE) ale równie wysoko cenimy doświadczenie sprzedażowe z innych branż. Zależy nam na osobach potrafiących w kompleksowy zająć się procesem sprzedaży dla Klienta od początku do końca (pozyskanie, ofertowanie, podpisanie umowy)
 • W celu wykonania swoich obowiązków na wysokim poziomie wymagamy dyspozycyjności czasowej (terminy spotkań w dużej mierze zależą od możliwości czasowych Klientów) oraz prawa jazdy kat. B. Osoba powinna być dobrze zorganizowana i skrupulatna w zakresie terminowego przygotowywania ofert i spotkań z Klientami oraz komunikatywna, żeby szybko znaleźć wspólny język z różnymi klientami.
 • Bardzo zwracamy uwagę również na chęć handlowca do rozwoju: poszerzanie wiedzy na temat systemów fotowoltaicznych, obowiązujących praw oraz rozliczeń, śledzenie pojawiających się nowinek technicznych.
 • Zatrudnienie odbędzie się na zasadzie umowy B2B

 

Czym będę się zajmował?

 • Aktywnym pozyskiwaniem kontaktów zarówno do firm jak i klientów indywidualnych (20% leadów dostarcza firma, a 80% handlowiec pozyskuje samodzielnie dowolnymi metodami prospectingu, np.: social selling na Faceboku / LinkedInie, D2D, rozmowa telefoniczna, rekomendacje)
 • Sprzedażą instalacji fotowoltaicznych (inwerter + moduły fotowoltaiczne), magazynów energii i w przyszłości również pompy ciepła. W celu skutecznego zamknięcia sprzedaży i podpisania umowy będziesz spotykał się z Klientami oraz wykonywał oględziny obiektów na których mają powstać instalacje. Tego typu kontakty będą wymagać od Ciebie logicznego myślenia i reagowania na indywidualne potrzeby Klientów w zakresie doboru instalacji, np.: w pewnych przypadkach lepszym rozwiązaniem może okazać się instalacja wolnostojąca niż instalacja wykonana na dachu
 • Budowaniem pozytywnego wizerunku firmy oraz dbaniem o najwyższy standard obsługi Klienta – co oznacza, że handlowiec jest w stałym kontakcie z Klientem (telefonicznym, mailowym, osobistym) w celu zapewnienia wysokiego poziomu doradztwa.

 

Jak przebiega wdrożenie oraz jakie możliwości szkoleniowe zapewnia firma?

Czas trwania okresu wdrożeniowego jest uzależniony od doświadczenia, wiedzy i zaangażowania handlowca. Na początku pomagamy w przeprowadzaniu spotkań na miejscu. Jako firma jesteśmy w stanie udostępnić materiały szkoleniowe. Służymy niezbędną wiedzą techniczną do wykonania instalacji zgodnie z obowiązującymi normami.

Po okresie wdrożenia zatrudniona osoba będzie mogła sama decydować o doborze odpowiednich komponentów instalacji dostosowanych do potrzeb klienta. Będzie odpowiedzialna za pozyskanie i pracę z klientem od początku do końca całego procesu sprzedaży.

Przy długoterminowej współpracy zapewniamy szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe oraz szkolenia produktowe.

 

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży i dział handlowy?

 • Samodzielne pozyskanie kontaktu do klienta. Do 20% leadów miesięcznie dla Handlowca generujemy jako firma, natomiast 80% leadów handlowiec pozyskuje samodzielnie.
 • Wstępna rozmowa telefoniczna oraz umówienie się na spotkanie.
 • Przeprowadzenie rozmowy oraz audytu podczas wizyty u klienta.
 • Przygotowanie oferty zgodnej z wymaganiami.
 • Podpisanie umowy sprzedażowej.

 

Dział handlowy obecnie liczy 3 pracowników. Działem handlowym zarządzam dyr. Handlowy. Każdego dnia wspieramy wiedzą i jesteśmy do dyspozycji każdego dnia.


Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzenia składa się z 2 składników:

 • Prowizja od sprzedaży – uzależniona od ilości oraz wielkości sprzedanych inwestycji, np.: sprzedana instalacja o mocy 10 kWp wygeneruje dla Handlowca wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł. Każdy zatrudniony handlowiec posiada cennik podstawowy na podstawie którego przygotowuje oferty. Handlowiec ma również możliwość zwiększania swojej prowizji na sprzedanych instalacjach jeżeli sprzeda produkt drożej niż w cenniku podstawowym. Wówczas prowizja z dołożonej marży ponad cennik podstawowy wynosi aż 50%.
 • Premia zależna od wyników – ustalana indywidualnie w trakcie wzajemnej współpracy.

 

Chcesz dołączyć do nieustannie rozwijającego się zespołu?

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV! 

 

Przewidywana data zatrudnienia: od zaraz