Specjalista ds. sprzedaży

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Asystent/ka Handlowy Działu Endoskopii

Medim sp. z o.o.

85

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Piaseczno

Kluczowe umiejętności

Dobra znajomość jęz. angielskiego Samodzielność Kreatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Lider na rynku w dostawie nowoczesnych systemów i sprzętu medycznego o wysokim zaawansowaniu technicznym, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent/ka handlowy w Dziale Endoskopii

Lokalizacja: Piaseczno

Obowiązki:

  • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących podstawowych danych handlowych oraz ofert produktowych
  • wsparcie przełożonego w realizacji codziennych zadań
  • współpraca i wsparcie zespołu
  • koordynowanie projektów w ramach organizacji
  • uczestniczenie w przygotowywaniu ofert sprzedażowych
  • obsługiwanie bazy klientów
  • monitorowanie otrzymywanych i wystawianych faktur.
  • wsparcie Działu Handlowego w zakresie obsługi administracyjnej
  • wsparcie Działu Handlowego przy obsłudze klientów kluczowych
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy
  • przygotowywanie prezentacji produktowych/handlowych

Poszukujemy osoby, która:

  • Ma co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Ze znajomością programu CRM, Microsoft Dynamics
  • Ma doskonałe zdolności porozumiewania się i realizacji celów poprzez pracę z ludźmi
  • Jest otwarta na przyswajanie  wiedzy i nowe wyzwania
  • Jest samodzielna, zorganizowana i dokładna w pracy
  • Potrafi działać pod presją czasu i umie ustalać priorytety
  • Wykazuje się inicjatywą i zaangażowaniem w pracy
  • Posiada kompetencje negocjacyjne i umiejętność budowania relacji z klientami
  • Posiada wysokie umiejętności w obsłudze komputera (zaawansowany Excel)
  • Jest biegła w j. angielskim w mowie i piśmie (poziom B2)
  • Cechuje się wysoką kulturą osobistą i umiejętnością pracy w zespole

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w nowoczesnej, polskiej firmie,
  • pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia,
  • wsparcie i miłą atmosferę pracy.