Co to jest pakiet specjalny „OPEN”

Pakiet "OPEN" na 12 miesięcy

Jest to pakiet ogłoszeń dzięki, któremu będziesz mógł / mogła prowadzić proces rekrutacji na stanowiska sprzedażowe w sposób ciągły przez okrągłe 12 miesięcy. Nie ma tutaj znaczenia ile ogłoszeń rekrutacyjnych potrzebujesz w ciągu roku ponieważ ich liczba w pakiecie jest nielimitowana.

Nie ma również znaczenia na jakie stanowisko szukasz pracownika oraz w jakiej lokalizacji. Może to być dowolne stanowisko posiadające w swoim zakresie obowiązków czynności sprzedażowe lub obsługi klienta i dowolna lokalizacja (miasto, województwo).

Budżetowanie kosztów rekrutacji z pakietem "OPEN" jest dziecinnie proste, dzięki stałej rocznej opłacie niezależnej od liczby publikowanych ogłoszeń.

Logo pakietu open

Pakiet „OPEN” rozwiązuje wiele krytycznych problemów

Nieznany koszt rekrutacji

Jeżeli Twój dział sprzedaży się rozwija lub potrzebujesz uzupełnić pojawiające się wakaty pewnie często zastanawiasz się na tym jakie koszty rekrutacji zabudżetować?

W sytuacji tak zmiennego otoczenia biznesowego zakup usługi pojedynczej rekrutacji (ogłoszenia rekrutacyjnego) może być bardzo drogi. Warunki cenowe na portalach ogłoszeń często się zmieniają. Dziś ogłoszenie kosztuje x zł, a jutro może być dużo droższe. Warto pomyśleć o tym, aby zakupić usługę, która pozwoli na zarządzanie działem sprzedaży w sposób przewidywalny kosztowo.

Nietrafione zatrudnienia

Otrzymujesz zapotrzebowanie od „Biznesu” na rekrutację najlepszego handlowca na rynku na wczoraj?

Taki problem występuje regularnie wśród naszych Klientów. Jego rozwiązanie zależne jest od aktualnej sytuacji rynkowej i dostępności kandydatów o odpowiednich kompetencjach i kwalifikacjach. Bardzo często zdarza się, że tego typu osoby nie są akurat dostępne (maja pracę i nie chcą jej obecnie zmienić), a te które poszukują pracy nie spełniają określonych oczekiwań.

Warto pomyśleć wówczas o rozpoczęciu procesu rekrutacji znacznie wcześniej niż pojawia się zapotrzebowanie od biznesu. Unikniemy wówczas „gorączkowego” poszukiwania kandydatów i zatrudniania ich „na siłę”. Takie podejście najczęściej warunkowane jest kosztami rekrutacji. Stąd warto pomyśleć o usłudze, która pozwoli prowadzić rekrutację, bez obawy o wzrost kosztów.

Nietrafione zatrudnienia

Rotacja pracowników

Rotacja pracowników w dziale sprzedaży wymaga działania „ad hoc”?

Fluktuacja pracowników w dziale handlowym z reguły wynosi ok. 20-30%. Punktowa rekrutacja nie jest w stanie efektywnie, szybko i skutecznie zasypać pojawiających się wakatów.

Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj rekrutowanie „na zapas”. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że znalezienie odpowiedniej osoby do naszej firmy to proces, który na rynku pracy w Polsce trwa kilka lub więcej miesięcy. I nie jest to nic nadzwyczajnego. Dlatego usługa pozwalająca na rekrutację z wyprzedzeniem i za stałą opłatą najprawdopodobniej jest najlepszym rozwiązaniem.

Stosowany przez małe, średnie oraz duże firmy

Małe firmy

Małe firmy

  • Małe rozwijające się firmy, które dopiero budują dział handlowy i organizują jego strukturę.
  • W ciągu roku z reguły jest to kilka osób na stanowiskach sprzedażowych.
Średnie firmy

Średnie firmy

  • Średnie firmy, które zarówno rozbudowują dział sprzedaży jak i uzupełniają pojawiające się wakaty wynikające z rotacji pracowników.
  • W ciągu roku z reguły jest to kilkanaście osób na stanowiskach sprzedażowych.
Duże firmy

Duże firmy

  • Duże firmy posiadające rozbudowane działy sprzedaży składające się z wielu różnych stanowisk oraz linii biznesowych.
  • Rozbudowujące działy sprzedaży lub uzupełniające pojawiające się wakaty wynikające z rotacji pracowników.
  • W ciągu roku z reguły jest to kilkadziesiąt osób na stanowiskach sprzedażowych.

Koszt całego pakietu jak i pojedynczego ogłoszenia w pakiecie „OPEN” jest bardzo niski

7 990 zł

Cena pakietu „OPEN” umożliwiającego publikowanie dowolnej liczby ogłoszeń, w dowolnej liczbie lokalizacji i na dowolnym poziomie stanowiska przez 12 miesięcy.

< 60 zł

Jeżeli rekrutujesz kilka osób do swojego działu sprzedaży koszt pojedynczego ogłoszenia w pakiecie „OPEN” wyniesie Cię tylko ok. 60 zł.

A jeżeli jesteś dużą firmą to koszt spadnie do 20 zł lub nawet mniej za 1 ogłoszenie.

Zamów pakiet specjalny „OPEN”

Wybierz numer telefonu i zadzwoń do naszego eksperta.

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 24h.

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Pomagamy firmom małym, średnim oraz dużym. Sprawdź jak możemy pomóc rozwinąć osobowo i kompetencyjnie dział sprzedaży w Twojej firmie!

Polecają nas firmy małe, średnie i duże

Agata Taberska

Agata Taberska

Współpracę ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta -> pracahandlowiec.pl miałam okazję rozpocząć przy okazji rekrutacji na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży Rozwiązań Telekomunikacyjnych. Opublikowaliśmy 2 ogłoszenia i obie publikacje zakończyły się sukcesem. Łącznie zatrudniliśmy 3 osoby.

Zobacz referencję Logo referencji
Michał Skuczyński

Michał Skuczyński

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. W tym czasie wykorzystywałem go w rekrutacjach na takie stanowiska jak: Doradca Techniczno-Handlowy ds. Sprzedaży Pomp Ciepła i Przedstawiciel Handlowy.

Rekomenduję pracahandlowiec.pl jako skuteczny i sprawdzony portal oraz jako partnera w procesach rekrutacyjnych.

Zobacz referencję Logo referencji
Jan Iskrzycki

Jan Iskrzycki

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. Wykorzystuję go do poszukiwania pracowników na stanowiska:

 

• Regionalnego Kierownika Sprzedaży
• Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
• Doradcy ds. fotowoltaiki
• Partnera / Agenta sprzedaży

 

Osoby zarządzające portalem każdego dnia rozwijają projekt w kierunku specjalizacji i wyszukiwania pracowników jak najbardziej dopasowanych do profilu poszukiwanego kandydata. Dzięki temu jestem w stanie rozwijać zespół handlowy i zatrudniać kolejne osoby na stanowiska sprzedażowe.

Zobacz referencję Logo referencji

Chciałbyś nas lepiej poznać, bez żadnych zobowiązań?

Zostaw swój adres e-mail, w zamian będziemy Cię informować o naszym rozwoju, trendach na rynku pracy, ciekawych analizach, nowościach oraz innych tematach, o których nie usłyszysz nigdzie indziej.

Dołącz do ponad 4 tys. ambitnych osób, które rozwijają osobowo i kompetencyjnie działy sprzedaży razem z nami!