Rozwijamy osobowo i kompetencyjnie działy sprzedaży, handlowe oraz obsługi klienta

 1. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wspomaganiu procesu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe, według naszego autorskiego procesu.
 2. Rozpoczynamy współpracę od audytu treści ogłoszenia, a następnie dostarczamy jakościowe CV i weryfikujemy przekrojowo 18 kompetencji sprzedażowych.
 3. Wszystko to w jednym celu: aby zatrudniony kandydat już od pierwszego miesiąca realizował założony „plan sprzedaży”.

Wykonamy dla Ciebie usługi takie jak:

Publikacja pojedynczego ogłoszenia

Publikacja pojedynczego ogłoszenia

Dostarczamy jakościowe CV na stanowiska sprzedażowe w przeciągu 30 dni.

Dowiedz się więcej
Publikacja kilku ogłoszeń o pracę

Publikacja kilku ogłoszeń o pracę

Dostarczamy jakościowe CV na stanowiska sprzedażowe wg wybranego pakietu.

Dowiedz się więcej
Pakiet specjalny ogłoszeń OPEN

Pakiet specjalny ogłoszeń OPEN

Dostarczamy jakościowe CV na stanowiska sprzedażowe nieustannie przez okrągłe 12 miesięcy.

Dowiedz się więcej
Kampanie ogłoszeń w Social Mediach

Kampanie ogłoszeń w Social Mediach

Prowadzimy płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google, oraz na Facebooku i LinkedInie.

Dowiedz się więcej
Audyt treści ogłoszenia o pracę

Audyt treści ogłoszenia o pracę

Sprawdzamy stopień sprofilowania treści ogłoszenia pod sprzedaż i wskazujemy miejsca do ulepszeń.

Dowiedz się więcej
Stworzenie treści ogłoszenia o pracę

Stworzenie treści ogłoszenia o pracę

Tworzymy od zera lub poprawiamy treść ogłoszenia o pracę na stanowiska sprzedażowe.

Dowiedz się więcej

Promocja profilu działu handlowego

Przygotowujemy szczegółowy opis działu handlowego, a następnie promujemy go w google.

Dowiedz się więcej

Weryfikacja CV i kompetencji kandydatów

Sprawdzamy CV i kompetencje kandydatów w celu wyboru najlepszych „perełek”.

Dowiedz się więcej

Przegląd kompetencji działu sprzedaży

Sprawdzamy 18 kompetencji sprzedażowych pracowników działu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Warto z nami rekrutować ponieważ pracahandlowiec.pl to

Laptop

Najszybciej rozwijający się portal ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży / obsługi klienta w Polsce!

Zaufało nam już ponad 1600 firm

Nasze posty na Facebooku docierają każdego miesiąca do ponad 470 tys. osób i angażuje się w nie ponad 36 tys. osób

Osiągnęliśmy już ponad 1.5 miliona odsłon naszych ogłoszeń

Regularna obecność w płatnych wynikach wyszukiwania oraz wysokie miejsca Top 3 na wybrane frazy sprzedażowe, np.: praca handlowiec

Znacząco inaczej działamy od naszej konkurencji

Portal szyty na miarę dla ludzi sprzedaży

 • Wszystkie funkcjonalności portalu rozwijamy w oparciu o nasze autorskie badania osób z obszaru sprzedaży i dzięki temu skuteczniej łączymy Pracodawców z Pracownikami.
 • Stworzyliśmy unikatowe filtry wyszukiwania ogłoszeń umożliwiające szybkie znalezienie wybranej oferty pracy wg np.: poziomu stanowiska, rodzaju produktu, procesu sprzedaży, wysokości wynagrodzenia, sam. służbowego itp.
 • Budujemy zaufanie do firmy przy wykorzystaniu usługi „profilu działu handlowego” oraz do ogłoszenia poprzez usługę „przygotowania i optymalizacji ogłoszenia pod sprzedaż”.

Jakość CV oraz zespół specjalistów

 • Nastawiamy się na pozyskiwanie CV zgodnych z profilem poszukiwanego Kandydata, zamiast setek nietrafionych CV dostarczanych przez ogólne portale ogłoszeń o pracę.
 • Jesteśmy zespołem osób z bogatym doświadczeniem zawodowym w obszarze sprzedaży, zasobów ludzkich (HR). W każdej chwili możesz do nas zadzwonić, porozmawiać o Twoich potrzebach w procesie rekrutacyjnym lub po prostu zapytać o radę.
 • Dobrze rozumiemy fakt, że im lepiej i precyzyjniej przygotowane jest ogłoszenie na starcie tym łatwiej i sprawniej przebiegają późniejsze etapy rekrutacji zarówno dla Kandydata jak i Pracodawcy.

Doradztwo i usługi consultingowe

 • Dzięki naszemu przekrojowemu doświadczeniu zawodowemu kreujemy nowe podejście do procesu rekrutacji. Podejście oparte na budowie zaufania do firmy, zaufania do osoby rekrutującej oraz zaufania do oferty pracy.
 • Wspieramy Pracodawców na każdym etapie procesu rekrutacji poprzez dedykowane i dostępne tylko na naszym portalu usługi takie jak: przygotowanie i optymalizacja ogłoszenia pod sprzedaż, przygotowanie i promocja profilu działu handlowego, audyt ogłoszenia o pracę, outsourcing usługi przeglądu CV i wyboru kandydata, ocena kompetencji pracowników działu sprzedaży, indywidualne kampanie marketingowe w Social Mediach.

Indywidualny marketing i komunikacja

 • Marketing kierujemy tylko do określonej grupy odbiorców związanej z obszarem sprzedaży i obsługi klienta (Facebook, Google, LinkedIn). Poprzez konkretne targetowanie docieramy do właściwych osób.
 • Mówimy językiem osób sprzedaży, rozumiemy je i dlatego tworzymy unikalną społeczność wokół naszego portalu. Leady, deale, konwersje, lejki... to dla nas chleb powszedni.
 • Od 2020 r. budujemy własną społeczność ludzi zainteresowanych sprzedażą oraz rozwojem kariery zawodowej w tym obszarze. Nasz fanpage odwiedza miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy osób.

Stworzyliśmy pracahandlowiec.pl ponieważ

Zauważyliśmy, że większość polskich firm nie posiada ułożonych poprawnie procesów rekrutacji na stanowiska sprzedażowe oraz nie potrafi zweryfikować obiektywnie kompetencji sprzedażowych. To sprawia, że zatrudniają one osoby niedopasowane profilem do procesu sprzedaży oraz produktów, które mają sprzedawać. Skutkiem tego jest, że firmy te nie rosną tak szybko jak powinny, ponieważ handlowcy nie realizują planów sprzedaży.

Postanowiliśmy rozwiązać ten problem tworząc portal pracahandlowiec,pl – miejsce w którym znajdą pomoc zarówno rekruterzy jak i dyrektorzy handlowi lub właściciele firm. Jako jedyni na rynku posiadamy pełne spektrum usług na styku rekrutacji i sprzedaży. Nasi eksperci pomogą zarówno w przygotowaniu treści ogłoszenia jak również w profesjonalnej ocenie kompetencji sprzedażowych na dowolnym etapie procesu (przed i po zatrudnieniu).

Polecają nas firmy małe, średnie i duże

Hanna Litwiniuk

Hanna Litwiniuk

Pracahandlowiec.pl posiada znaczącą przewagę nad innymi portalami ogłoszeniowymi, ponieważ skupia się na dotarciu do konkretnej grupy osób, zainteresowanej wyłącznie pracą w obszarze sprzedaży i obsługi klienta.

Zobacz referencję Logo referencji
Piotr Kołodziejczyk

Piotr Kołodziejczyk

Ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży zetknęliśmy się pośrednio dzięki działaniom reklamowym prowadzonym przez portal w Social Mediach. Najbardziej istotny był dla nas fakt, żeby otrzymać mniej CV, ale bardziej konkretnych z doświadczeniem w handlu B2B. Do tej pory na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę bywało z tym bardzo różnie.

Zakupiliśmy ogłoszenie na 30 dni publikacji w planie Biznes (2 lokalizacje) z dodatkowym odświeżeniem ogłoszenia oraz usługą consultingową zapewniającą dotarcie do osób pasywnych "Indywidualna kampania ogłoszenia o pracę w Social Mediach". Przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy 26 CV przy 552 odsłonach ogłoszenia. Finalnie podejście portlau pracahandlowiec.pl pozwoliło na wybranie odpowiedniego kandydata i jego zatrudnienie w firmie.

Zobacz referencję Logo referencji
Tomasz Marona

Tomasz Marona

Poszukiwaliśmy Przedstawiciela Handlowego z wykształceniem wyższym, najchętniej absolwenta kierunków energetyka, odnawialne źródła energii, inżynieria środowiska lub dziedzin pokrewnych. Zakupiliśmy usługę publikacji ogłoszenia wspartą opcjami dodatkowymi: przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia pod sprzedaż oraz wyróżnienie w postaci logo superoferta.

 

Taki pakiet usług pozwolił nam dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej i przełożył się na zatrudnienie odpowiedniego kandydata.

Zobacz referencję Logo referencji

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Pomagamy firmom małym, średnim oraz dużym. Sprawdź jak możemy pomóc rozwinąć osobowo i kompetencyjnie dział sprzedaży w Twojej firmie!

Chciałbyś nas lepiej poznać, bez żadnych zobowiązań?

Zostaw swój adres e-mail, w zamian będziemy Cię informować o naszym rozwoju, trendach na rynku pracy, ciekawych analizach, nowościach oraz innych tematach, o których nie usłyszysz nigdzie indziej.

Dołącz do ponad 4 tys. ambitnych osób, które rozwijają osobowo i kompetencyjnie działy sprzedaży razem z nami!