Warto z nami rekrutować ponieważ pracahandlowiec.pl to

Laptop

Najszybciej rozwiajający się portal ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży / obsługi klienta w Polsce!

Zaufało nam już ponad 1600 firm

Nasze posty na Facebooku docierają każdego miesiąca do ponad 470 tys. osób i angażuje się w nie ponad 36 tys. osób

Osiągnęliśmy już ponad 1.5 miliona odsłon naszych ogłoszeń

Regularna obecność w płatnych wynikach wyszukiwania oraz wysokie miejsca Top 3 na wybrane frazy sprzedażowe, np.: praca handlowiec

Znacząco inaczej działamy od naszej konkurenji

Portal szyty na miarę dla ludzi sprzedaży

 • Wszystkie funkcjonalności portalu rozwijamy w oparciu o nasze autorskie badania osób z obszaru sprzedaży i dzięki temu skuteczniej łączymy Pracodawców z Pracownikami.
 • Stworzyliśmy unikatowe filtry wyszukiwania ogłoszeń umożliwiające szybkie znalezienie wybranej oferty pracy wg np.: poziomu stanowiska, rodzaju produktu, procesu sprzedaży, wysokości wynagrodzenia, sam. służbowego itp.
 • Budujemy zaufanie do firmy przy wykorzystaniu usługi „profilu działu handlowego” oraz do ogłoszenia poprzez usługę „przygotowania i optymalizacji ogłoszenia pod sprzedaż”.

Jakość CV oraz zespół specjalistów

 • Nastawiamy się na pozyskiwanie CV zgodnych z profilem poszukiwanego Kandydata, zamiast setek nietrafionych CV dostarczanych przez ogólne portale ogłoszeń o pracę.
 • Jesteśmy zespołem osób z bogatym doświadczeniem zawodowym w obszarze sprzedaży, zasobów ludzkich (HR). W każdej chwili możesz do nas zadzwonić, porozmawiać o Twoich potrzebach w procesie rekrutacyjnym lub po prostu zapytać o radę.
 • Dobrze rozumiemy fakt, że im lepiej i precyzyjniej przygotowane jest ogłoszenie na starcie tym łatwiej i sprawniej przebiegają późniejsze etapy rekrutacji zarówno dla Kandydata jak i Pracodawcy.

Doradztwo i usługi consultingowe

 • Dzięki naszemu przekrojowemu doświadczeniu zawodowemu kreujemy nowe podejście do procesu rekrutacji. Podejście oparte na budowie zaufania do firmy, zaufania do osoby rekrutującej oraz zaufania do oferty pracy.
 • Wspieramy Pracodawców na każdym etapie procesu rekrutacji poprzez dedykowane i dostępne tylko na naszym portalu usługi takie jak: przygotowanie i optymalizacja ogłoszenia pod sprzedaż, przygotowanie i promocja profilu działu handlowego, audyt ogłoszenia o pracę, outsourcing usługi przeglądu CV i wyboru kandydata, ocena kompetencji pracowników działu sprzedaży, indywidualne kampanie marketingowe w Social Mediach.

Indywidualny marketing i komunikacja

 • Marketing kierujemy tylko do określonej grupy odbiorców związanej z obszarem sprzedaży i obsługi klienta (Facebook, Google, LinkedIn). Poprzez konkretne targetowanie docieramy do właściwych osób.
 • Mówimy językiem osób sprzedaży, rozumiemy je i dlatego tworzymy unikalną społeczność wokół naszego portalu. Leady, deale, konwersje, lejki... to dla nas chleb powszedni.
 • Od 2020 r. budujemy własną społeczność ludzi zainteresowanych sprzedażą oraz rozwojem kariery zawodowej w tym obszarze. Nasz fanpage odwiedza miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy osób.

Polecają nas firmy małe, średnie i duże

Grzegorz Gierałtowski

Grzegorz Gierałtowski

Szukaliśmy kandydatów z ok. 2-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Niestety na dotychczasowych portalach o pracę nie udało nam się znaleźć odpowiednich osób na przedmiotowe stanowisko, dlatego też postanowiliśmy skorzystać z usług ekspertów z portalu: pracahandlowiec.pl. To oni doradzili nam skorzystanie z opcji przygotowania ogłoszenia „szytego na miarę” oraz wykorzystali wachlarz możliwości płynący z dedykowanych kampanii reklamowych na Facebooku, co finalnie przełożyło się na dotarcie do kandydatów wpisujących się w nasz obszar zainteresowania.

Zobacz referencję Logo referencji
Julia Saniewska

Julia Saniewska

Nasza współpraca rozpoczęła się w momencie, kiedy poszukiwaliśmy osoby na bardzo konkretne stanowisko: Business development manager (produkcja i logistyka).

Mieliśmy bardzo sprecyzowane oczekiwania w odniesieniu do powyższego stanowiska. Szukaliśmy osoby, która posiada ok. 5 lat doświadczenia w sprzedaży doradczej, w tym w sprzedaży rozwiązań technologicznych do dużych firm z sektora produkcyjnego lub logistycznego (co najmniej 10 000 m2 i ponad 150 pracowników). Dodatkowo interesowała nas podstawowa znajomość metodyki Lean Manufacturing oraz procesów związanych z logistyką produkcji (produkcja gniazdowa, pociąg logistyczny…).

W konsekwencji działań podjętych kompleksowo (publikacja ogłoszenia wsparta 2 usługami consultingowymi: indywidualna kampania w Social Mediach oraz przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia) przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy 30 CV przy 780 odsłonach ogłoszenia. Pozwoliło to na zatrudnienie świetnego kandydata, który spełniał kryteria określone na wstępie rekrutacji.

Zobacz referencję Logo referencji
Konrad Zabłocki

Konrad Zabłocki

Z portalu ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży korzystaliśmy już kilkanaście razy na takie stanowiska sprzedażowe jak: Call Center Manager / Outbound Marketing Manager, Sales Manager, Key Account Manager, Partner Sales Manager, Opiekun Kluczowych Klientów, New Business Manager.

W większości przypadków korzystamy z ogłoszeń na 30 dni publikacji w planie Premium oraz płatnej usługi dodatkowej mającej na celu dotarcie do osób pasywnych w Social Mediach (Facebook).

Zobacz referencję Logo referencji