Co to jest usługa przygotowania i optymalizacji treści ogłoszenia pod sprzedaż

Warunkiem brzegowym skutecznego procesu rekrutacji handlowców jest prawidłowa treść ogłoszenia. Jest to pierwszy etap procesu rekrutacji i treść, którą dostarczymy na wejściu procesu przekłada się proporcjonalnie na efekt w postaci otrzymanych i dopasowanych CV na końcu procesu. Nie ma tutaj drogi na skróty.

Żeby dotrzeć do „dopasowanych” kandydatów trzeba się postarać i włożyć w to więcej pracy niż konkurencja. Tylko takie podejście gwarantuje sukces w dotarciu do „perełek” handlowych, których wszyscy Pracodawcy poszukują, a tylko niektórym udaje się je znaleźć!

W praktyce usługa przygotowania i optymalizacji ogłoszenia wiąże się z wieloma działaniami

W tej usłudze eksperci pracahandlowiec.pl biorą na swoje barki przygotowanie i optymalizację treści ogłoszenia, tak aby było ono sprofilowane pod konkretną grupę odbiorców i wzbudzało ich zainteresowanie.

  1. W pierwszym kroku takiej usługi wykonujemy audyt treści Państwa obecnego ogłoszenia w wyniku którego otrzymujemy wskazówki co należy poprawić w ogłoszeniu. Dowiedz się więcej o usłudze audytu treści ogłoszenia
  2. Następnie otrzymują Państwo od nas checklistę z pytaniami dot. informacji, których brakuje w ogłoszeniu o pracę lub które są napisane zbyt ogólnikowo lub nieprecyzyjnie.
  3. Na podstawie wniosków z audytu oraz odpowiedzi na pytania z checklisty eksperci pracahandlowiec.pl przygotowują treść ogłoszenia wraz z układem graficznym, które następnie otrzymują Państwo do akceptacji.

Całość usługi realizuje nasz dział responsywności ogłoszeń, który na podstawie naszych własnych analiz przygotowuje finalny kształt ogłoszenia mając na względzie uzyskanie dużego zainteresowania ogłoszeniem wśród poszukiwanej przez Państwa grupy odbiorców.

Przygotowanie treści ogłoszenia pod sprzedaż rozwiązuje wiele krytycznych problemów

Kandydaci nie składają CV

Jeżeli widzisz, że Twoje ogłoszenie posiada całkiem niezłą liczbę odsłon, ale nie przekłada się to na otrzymane CV, to problem najprawdopodobniej leży w treści twojego ogłoszenia o pracę.

Dlaczego kandydaci nie składają CV?

Bo nie mają zaufania do twojej oferty pracy. Brakuje tam niezbędnych i ważnych dla handlowców informacji, treść jest ogólnikowa, nie opisujesz działu sprzedaży i wielu innych aspektów licząc, że kandydaci się tego domyślą.... W dzisiejszych czasach kandydaci oczekują precyzyjnych informacji i to nie dopiero na rozmowie o pracę, ale już w samym ogłoszeniu.

Otrzymuję niedopasowane / niskiej jakości CV

Twoje ogłoszenie generuje bardzo dużo CV, ale są to CV niskiej jakości lub bardzo odległe od tego czego szukasz?

Tego typu sytuacja występuje najczęściej wówczas kiedy ogłoszenie jest bardzo ogólnikowo napisane i jednocześnie chcemy nim pozyskać zarówno osoby prosto po studiach, specjalistów i najlepszych wyjadaczy sprzedaży słowem wszystkich i nikogo zarazem.

Żeby otrzymać CV konkretnych osób, również ogłoszenie powinno być skonkretyzowane pod konkretny profil osób. Jeżeli chcemy pozyskać kogoś z dużym doświadczeniem to nie piszmy w ogłoszeniu, że zależy nam na osobach z rocznym stażem pracy.

Otrzymuję niedopasowane / niskiej jakości CV

Ogłoszenie nie budzi zainteresowania kandydatów

Wchodzisz na statystyki ogłoszenia i nie generuje ono odsłon na portalu ogłoszeń o pracę?

Przyczyn tego stanu rzeczy należy upatrywać w wielu miejscach. Jednak najczęściej należy się przyjrzeć sytuacji po jakich słowach kluczowych ogłoszenie jest wyszukiwane przez kandydatów na portalu pracy. Może się okazać, że drobna zmiana nazewnictwa stanowiska znacząco poprawi wyniki.

Dodatkowo z ogłoszeniem należy wyjść poza portal pracy do osób pasywnych, które najczęściej przebywają w social mediach.

W czym tkwi unikalność usługi przygotowania ogłoszenia pod sprzedaż

W tym, że aby na ogłoszenie o pracę spłynęły odpowiednie CV powinno ono być dostosowane do odbiorcy (osoba z doświadczeniem, bez doświadczenia) i powinno zawierać zestaw niezbędnych informacji handlowych, np.: opisanie procesu wdrożenia pracownika, opisanie struktury działu handlowego, atmosfery w zespole sprzedaży, proces sprzedaży...

Jako portal pracahandlowiec.pl każdego miesiąca analizujemy setki ogłoszeń i wiemy jak napisać treść ogłoszenia, aby wzbudzała ona zainteresowanie i zaufanie właściwych kandydatów.

Zobacz na własne oczy jak wygląda ogłoszenie przygotowane przez profesjonalistów

Ogłoszenie przygotowane przez Klienta

Kliknij obrazek poniżej lub kliknij tutaj, a zobaczysz jak wyglądało ogłoszenie przed dokonaniem zmian przez naszego Eksperta ds. responsywności ogłoszeń

Ogłoszenie przygotowane przez Klienta

Ogłoszenie po zmianach, przygotowane przez Eksperta ds. responsywności ogłoszeń

Kliknij obrazek poniżej lub kliknij tutaj, a zobaczysz jak może wyglądać Twoje ogłoszenie o pracę w sprzedaży napisane przez Eksperta ds. responsywności pracahandlowiec.pl

Ogłoszenie przygotowane przez Klienta

Nową treść ogłoszenia otrzymasz bardzo szybko, uzyskując korzyści znacznie przewyższające cenę usługi

< 5 dni

Ponieważ usługa jest wykonywana całkowicie ręcznie przez naszego eksperta ds. responsywności ogłoszeń, nową treść ogłoszenia otrzymasz w terminie do 5 dni roboczych od dnia zakupu usługi.

1 249 zł

Koszt usługi „przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia” wykonywany w pełni ręcznie przez eksperta ds. resnponsywności pracahandlowiec.pl

Ogłoszenie piszemy dla Ciebie jeden raz, a możesz je wykorzystywać wiele razy na różnych portalach o pracę.

Napisaliśmy dla naszych Klientów już ponad 450 ogłoszeń o pracę w sprzedaży

Poznaj ich historie!

Usługę możesz zamówić na dwa sposoby

Dodaj ogłoszenie na naszym portalu i w drugim kroku procesu publikacji (usługi dodatkowe) wybierz „przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia”.

Zadzwoń do naszego eksperta lub wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy w przeciągu 24h.

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Pomagamy firmom małym, średnim oraz dużym. Sprawdź jak możemy pomóc rozwinąć osobowo i kompetencyjnie dział sprzedaży w Twojej firmie!

Chciałbyś nas lepiej poznać, bez żadnych zobowiązań?

Zostaw swój adres e-mail, w zamian będziemy Cię informować o naszym rozwoju, trendach na rynku pracy, ciekawych analizach, nowościach oraz innych tematach, o których nie usłyszysz nigdzie indziej.

Dołącz do ponad 4 tys. ambitnych osób, które rozwijają osobowo i kompetencyjnie działy sprzedaży razem z nami!