Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Call Center Representative / Specjalista ds. Sprzeda┼╝y zdalnej

Podstawa: 3 000 - 4 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 4 000 zł
Baza kontakt├│w

Specjalista ds. rozwoju dystrybucji NOWA

Baza kontakt├│w

Przedstawiciel sieci franczyzowej

Baza kontakt├│w
  • Stava S.A.
  • B2B
  • HoReCa - Us┼éugi produkty do restauracji, kawiarni / katering
  • 29-04-2021
Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy w Agencji Pracy Tymczasowej

Podstawa: 4 000 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 - 7 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca ds. Sprzeda┼╝y Fotowoltaiki (D2D)

Podstawa: 3 000 zł
Samoch├│d
Pensja podstawowa
3 000 zł
Samoch├│d

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Podstawa: 2 800 - 3 000 zł
Pensja podstawowa
2 800 - 3 000 zł

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika / Pompy ciepła

Prowizja: 3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • SolarSpot
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-04-2021
Pensja prowizja
3 000 - 50 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika

A1-Energies Sp. Z O.O.

6

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Mazowieckie

Prezentacje handlowe Zarz─ůdzanie swoim czasem pracy Kalkulacje ofertowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma A1-Energies Sp. z o.o. w zwi─ůzku z dynamicznym rozwojem oraz ze zwi─Ökszonym zainteresowaniem na instalacje fotowoltaiczne i klimatyzacyjne poszukuje: do┼Ťwiadczonych Handlowców oraz firmy gotowe podj─ů─ç wspó┼éprac─Ö na zasadzie po┼Ťrednictwa sprzeda┼╝y.

Przedstawiciel Handlowy (FOTOWOLTAIKA / Klimatyzacja)

Zadania na proponowanym stanowisku zwi─ůzane s─ů z fachowym doradztwem w zakresie instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych.

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb klienta,
  • Wspó┼épraca z pozyskanymi klientami,
  • Uczestnictwo w umówionych przez A1-Energies Sp. z o.o. spotkaniach,
  • Doradztwo techniczne,
  • Przygotowanie projektów, kalkulacji oraz finalnych ofert,

Wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w obszarze sprzeda┼╝y min. 1 rok, mile widziane do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y: klimatyzacji, pomp ciep┼éa lub paneli fotowoltaicznych
  • Umiej─Ötno┼Ťci interpersonalnych oraz prezentacyjnych,
  • Analitycznego podej┼Ťcia i organizacji czasu pracy,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B, mile widziane posiadanie w┼éasnego samochodu.
  • Zainteresowanie tematyk─ů OZE,
  • Gotowo┼Ť─ç do pracy w terenie.

Co w zamian:

  • Zatrudnienie na umow─Ö,
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Prowizja,
  • Systematyczne szkolenia: z zakresu prezentacji i sprzeda┼╝y oraz techniczne,
  • Wyposa┼╝enie w narz─Ödzia IT,
  • Samochód,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Praca w zgranym i dynamicznie rozwijaj─ůcym si─Ö zespole.

Nie czekaj – do┼é─ůcz do nas i razem z nami dzia┼éaj w obszarze ODNAWIALNYCH ┼╣RÓDE┼ü ENERGII!!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swojej CV!

Do oferty prosimy do┼é─ůczy─ç o┼Ťwiadczenie: „Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw─ů o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133, poz 883).

Nie zwracamy przes┼éanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie mo┼╝liwo┼Ť─ç udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przewidywana data zatrudnienia: 30.04.2021