Samochód Baza kontaktów

  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Sprzedawca reklam B2B

Centrum Informacji Branżowej Sp. z o.o.

15

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Wydawnictwo branży budowlanej o 18-letniej tradycji.

Zajmujemy się publikowaniem tematycznych miesięczników i kwartalników dla kadry menadżerskiej. Ponadto prowadzimy działania promocyjne i PR dla firm. Łącznie zatrudniamy kilkanaście osób na stałe i wielu zewnętrznych, stałych autorów.

Poszukujemy osoby, która umie sprzedać piasek na pustyni! Poszukujemy sprzedawców lepszych niż jesteśmy sami i z jakimi współpracujemy. Jako wydawnictwo prowadzimy równolegle wiele projektów - wszystkie wiążą się ze sprzedażą reklam, zatem pracy nigdy nie zabraknie. Osoby na stanowiskach sprzedaży z najdłuższym stażem w naszej firmie mają na koncie 16 lat udanej współpracy.

Poszukujemy osoby dynamicznej, umiejącej nawiązywać relacje i nie bojącej się telefonu. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ze stałą podstawą i możliwościami dodatkowego zarobku w formie prowizyjnej. Każdy z pracowników ma możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie siebie i swojej rodziny, a także skorzystania z pakietów medycznych.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie obecnych relacji biznesowych
  • Opracowywanie z zespołem krótkich skryptów, prezentacji, ofert
  • Sprzedaż telefoniczna reklam i pakietów promocyjnych
  • Spotkania osobiste z klientami
  • Raportowanie działań sprzedażowych i efektywności w systemach CRM
  • Prezentowanie oferty firmy podczas wydarzeń branżowych, dbanie o jej dobry wizerunek
  • Udział i pomoc przy organizacji konferencji, seminariów i targów branżowych

Konieczne:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wysoka komunikatywność
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność słuchania
  • Prezencja i wysoka kultura osobista
  • Zorientowanie na cel
  • Systematyczność

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość branży budowlanej
  • Doświadczenie w branży medialnej
  • Własna baza klientów
  • Umiejętność planowania
  • Samodzielność
  • Znajomość MS Office (arkusze Excel, Outlook, Word)

Masz jakiś talent lub umiejętność, która Twoim zdaniem przyda się w tej pracy? Opowiedz nam o tym!

Nie interesują nas aplikacje do pracy wyłącznie zdalnej, konieczna obecność w biurze.