Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży komponentów żywieniowych (koprodukty przemysłu spożywczego)

Duynie Sp.zo.o.

10

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Wrocław  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Pasze Zootechnika Hodowla bydła

Opis stanowiska

Duynie Sp. z o.o. we Wrocławiu, zaprasza do rekrutacji absolwentów lub studentów 5 roku / studentów studiów zaocznych wydziału Zootechniki, Medycyny Weterynaryjnej na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży komponentów żywieniowych

(koprodukty przemysłu spożywczego)

Co nas wyróżnia?

  1. Rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji. Firma Duynie jest częścią europejskiej organizacji paszowej. Współpracujemy ze sobą, handlujemy ze sobą oraz młodzi ludzie mogą robić karierę w ramach tej organizacji.
  2. Szkolenie zawodowe w Polsce i Holandii w obszarze żywienia zwierząt.
  3. Sprzedaż produktów masowych, które są bardzo dobrze znane na polskim rynku.
  4. Stabilna firma z międzynarodowym zapleczem.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy absolwentów szkół rolnych, którzy posiadają wiedzę teoretyczną, chcą pracować ze zwierzętami i są na tyle otwarte w komunikacji, że chcieliby spróbować swoich sił w sprzedaży.
  • Zależy nam szczególnie na absolwentach zootechniki lub weterynarii ale również wysoko cenimy inne wykształcenie pod warunkiem, że oprócz niego dana osoba zdobyła już swoje pierwsze doświadczenie w branży żywienia zwierząt.
  • Kandydat powinien nastawić się na częste wyjazdy służbowe, gdyż praca wymaga osobistego spotkania z rolnikiem na gospodarstwie (ok. 10-15 spotkań tygodniowo)

Czym będę się zajmował?

  1. Sprzedażą produktów masowych (kompenenty paszowe dla zwierząt hodowlanych o zmiennej jakości) do rolników. Połowa sprzedaży pochodzi ze sprzedaży powtarzalnej, a druga połowa z odbiorców pozyskanych samodzielnie przez handlowca.
  2. Dostarczaniem wiedzy żywieniowej oraz wsparcia żywieniowego klientom. Zwierzę ma dzienna dawkę złożona z różnych komponentów. Handlowiec musi umieć zbilansować taką dawkę, żeby mógł skutecznie nawiązać dialog z rolnikiem.
  3. Współtworzenie planu sprzedażowego i uzupełnianie danych handlowych w systemie CRM.
  4. Przygotowywanie oraz udział w targach przez co rozumiemy wystawianie naszej firmy wraz z logotypem oraz asortymentem produktów w celu zapewnienia dostępności do naszej oferty dla Klienta
  5. Monitorowaniem rynku oraz działań konkurencji.
  6. Poszukiwaniem nowych możliwości biznesowych oraz rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami na podległym terenie.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

Wdrożenie jest 2 torowe. Kandydat który posiada wiedze żywieniowa otrzymuje materiały dot. sposobu przeliczania dawek żywieniowych oraz ich wartości, a dodatkowo jest pod stałą opieką doświadczonego sprzedawcy. Opiekun zapoznaje Handlowca z bazą Klientów w danym rejonie oraz pomaga w rozmowach z nimi. Równolegle przy realizowaniu zamówień wsparcia udziela dział logistyki.

Jak zbudowany jest dział handlowy i jak się w nim pracuje?

Obecnie dział handlowy liczy 4 osoby. Struktura jest płaska, a komunikacja szybka i bezpośrednia. Pracujemy w jednym zespole i wspólnie pracujemy nad wzrostem sprzedaży produktów marki Duynie na polskim rynku.

Proces sprzedaży składa się z następujących etapów:

  • Wyszukanie potencjalnego Klienta (aktywna sprzedaż do nowych klientów) lub kontakt z obecnym (sprzedaż powtarzalna)
  • Spotkanie z rolnikiem w celu ustalenia jego aktualnych potrzeb i dopasowania produktów z oferty Duynie
  • Potwierdzenie zamówienia (email, sms)
  • Organizacja transportu towaru do Klienta przy wsparciu działu logistyki

Jak będę wynagradzany?

System oparty jest na pensji miesięcznej w wysokości 4 000 – 5 000 zł netto, weryfikowanej raz w roku oraz systemie bonusowym opartym na systemie rocznych dodatków.

Co oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Prywatną opiekę zdrowotną dla pracownika i członków jego/jej rodziny
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Przewidywana data zatrudnienia: 01.10.2021

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 5 000 - 6 000 zł