Innovative Products Sales Representative

Euronet Polska Sp. z o.o.

270

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Wysokie umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne Do┼Ťwiadczenie w aktywnej sprzeda┼╝y Nawi─ůzywanie relacji z klientami

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: centrala firmy w Warszawie / zdalnie; zakres terytorialny cała Polska

Czym b─Ödziesz si─Ö zajmowa─ç?

  • Aktywnym poszukiwaniem i nawi─ůzywaniem relacji biznesowych z potencjalnymi klientami w zakresie wp┼éat gotówki przez firmy
  • Realizowaniem nieszablonowych pomys┼éów na poszukiwanie nowych klientów lub obszarów wspó┼épracy dotycz─ůcych obs┼éugi gotówki
  • Pozyskiwaniem klientów metod─ů „direct search” w pe┼énym zakresie tj. od etapu przygotowania bazy wiedzy o kliencie, kontaktu z klientem, negocjacjami, a┼╝ do podpisania umowy i jej wdro┼╝enia
  • Sprzeda┼╝─ů unikatowego produktu - nie ma drugiego takiego samego w Polsce dzi─Öki najwi─Ökszej sieci urz─ůdze┼ä do wykorzystania. Nasz─ů dum─ů jest brak rezygnacji ┼╝adnego klienta po pilota┼╝u, elastyczny, ale prosty cennik dostosowany do klienta, brak zobowi─ůza┼ä umownych – wierzymy w produkt
  • Prac─ů z baz─ů CRM celem usystematyzowania wiedzy i stworzenia planu dzia┼éania oraz narz─Ödzia do dalszej pracy
  • Wspó┼éprac─ů z innymi dzia┼éami wewn─ůtrz firmy

Co mo┼╝emy Ci zaoferowa─ç?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie i prowizje powi─ůzane z osi─ůganymi wynikami (jasne zasady Twojej prowizji uzale┼╝nionej od wyników)
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy - samochód s┼éu┼╝bowy, smartfon, laptop oraz akcesoria umo┼╝liwiaj─ůce prac─Ö poza biurem
  • Wysoce samodzielne stanowisko pracy – oczekujemy zaanga┼╝owania w prac─Ö, otwarto┼Ťci na rozmowy z innymi i samodyscypliny
  • Elastyczno┼Ť─ç w procesie poszukiwania i pozyskiwania klientów (w zgodzie z wymogami Compliance)
  • Wszechstronny program wdro┼╝enia pracownika obejmuj─ůcy mi─Ödzy innymi poznanie wszystkich obszarów dzia┼éania firmy, gruntowne poznanie produktu oraz wprowadzenie w praktyczne aspekty sprzeda┼╝y naszego produktu
  • P┼éask─ů struktur─Ö organizacyjn─ů, kilkuosobowy, zgrany zespó┼é, który ch─Ötnie wspiera i dzieli si─Ö wiedz─ů
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů i kart─Ö Multisport
  • Biuro w ┼Ťwietnej lokalizacji blisko centrum – 2 minuty od metra Dw. Gda┼äski
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç kreowania swojego ┼Ťrodowiska pracy – indywidualnie lub z reszt─ů zespo┼éu

Jaki jest nasz idealny kandydat?

  • Posiadaj─ůcy swobod─Ö w nawi─ůzywaniu kontaktu z nowymi klientami, w tym wykonywanie „cold calling” (do┼Ťwiadczenie w pracy „na portfelu” lub „cross-sell” mo┼╝e stanowi─ç jedynie dodatkowy atut)
  • Posiadaj─ůcy 2-letnie do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y – mile widziane w bran┼╝y oko┼éofinansowej
  • Rozumiej─ůcy zasady budowania modelu biznesowego (w tym tzw. business case) zarówno z perspektywy firmy, jak i klienta
  • Posiadaj─ůcy umiej─Ötno┼Ť─ç komunikowania si─Ö w sposób skuteczny, otwarty i przekonuj─ůcy
  • Systematyczny, umiej─ůcy pracowa─ç w dynamicznym i zmieniaj─ůcym si─Ö ┼Ťrodowisku, z bardzo dobr─ů organizacj─ů pracy
  • Otwarty na dyskusj─Ö i gotowy do uzasadnienia swojego zdania lub przyznania racji drugiej stronie
  • Gotowy do rozpocz─Öcia wykonywania obowi─ůzków od pierwszych tygodni pracy po przej┼Ťciu wdro┼╝enia
  • Z elementarn─ů wiedz─ů z zakresu zasad ekonomii i dzia┼éania przedsi─Öbiorstwa – mile widziane

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona