Specjalista ds Presellingu / Sales Development Representative (SDR)

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

100

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Warszawa  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Sprzeda┼╝ Negocjacje Komunikacja

Opis stanowiska

Jeste┼Ťmy liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyli┼Ťmy zaawansowan─ů platform─Ö SaaS do kompleksowego zarz─ůdzania wielokana┼éow─ů komunikacj─ů oraz zg┼éoszeniami klientów.

W Focus Telecom stawiamy na rozwijanie kompetencji zawodowych i nabywanie nowych do┼Ťwiadcze┼ä. Udzia┼é w ró┼╝nych projektach, szkolenia i warsztaty to elementy, które b─Öd─ů towarzyszy─ç Twojej ┼Ťcie┼╝ce kariery w naszej firmie. Zawsze mo┼╝esz liczy─ç na wsparcie zespo┼éu. Stawiamy na innowacje, nie tylko w biznesie, ale tak┼╝e w organizacji. Dlatego nie boimy si─Ö ludzi z otwart─ů g┼éow─ů, nastawionych na nowoczesne rozwi─ůzania i ulepszanie dzia┼éania firmy.

W zwi─ůzku z planami wzmocnienia naszego zespo┼éu wsparcia sprzeda┼╝y, poszukujemy ambitnych i otwartych na zmiany Kandydatów na stanowisko:

Za co b─Ödziesz odpowiedzialny:

  • opracowywanie indywidualnych metod dotarcia do decydentów (segment b2b)
  • profesjonalny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy z klientem biznesowym w celu umawiania spotka┼ä sprzeda┼╝owych dla zespo┼éów new business
  • badanie potrzeb sprzeda┼╝owych oraz rozwojowych u klienta
  • wprowadzanie danych klientów do wewn─Ötrznych systemów
  • reprezentowanie firmy oraz budowanie d┼éugofalowych relacji biznesowych z klientami

Co jest dla nas wa┼╝ne:

  • samodzielno┼Ť─ç, proaktywno┼Ť─ç i kreatywno┼Ť─ç w docieraniu do  klientów z segmentu b2b
  • skrupulatno┼Ť─ç, rzetelno┼Ť─ç i odpowiedzialno┼Ť─ç
  • ambicja i zdrowe nastawienie na wynik
  • pasja i zaanga┼╝owanie: chcemy, aby┼Ť lubi┼é/-a to co robisz ;)
  • ch─Ö─ç zdobywania zarówno nowych umiej─Ötno┼Ťci, jak i wiedzy w sektorze IT

Co damy Ci w zamian:

  • wierzymy ┼╝e w zdrowym ciele, zdrowy duch, tak wi─Öc dbamy o Twoje zdrowie zapewniaj─ůc nie tylko prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů, ale równie┼╝ rozbudowany pakiet sportowy.
  • elastyczne godziny pracy tak┼╝e w formie hybrydowej
  • spotkania integracyjne, poniewa┼╝ s─ů one nieod┼é─ůcznym punktem w naszym roku kalendarzowym
  • stawiamy na swobod─Ö i komfort pracy dlatego w biurze obowi─ůzuje nas brak dress code’u
  • dzie┼ä zaczynamy od pogaw─Ödki w kuchni w której b─Ödzie czeka─ç na ciebie kawa oraz herbata
  • uwielbiamy sprawia─ç sobie rado┼Ť─ç, a w szczególno┼Ťci w momentach, które tego bardzo wymagaj─ů. Dlatego b─Ödzie nam mi┼éo, je┼Ťli wspólnie b─Ödziesz ch─Ötny na ┼Ťwi─Ötowanie urodzin.
  • przejrzysta komunikacja w zespole oraz otwarto┼Ť─ç na wdra┼╝anie nowych pomys┼éów - kluczem do sukcesu jest jasna i szczera komunikacja. Nie stawiamy sztucznych barier i pracujemy zespo┼éowo, tak aby osi─ůgaj─ůc ambitne cele, zachowa─ç komfort i przyjemn─ů atmosfer─Ö pracy.
  • zwinne i wspieraj─ůce ┼Ťrodowisko pracy: modyfikujemy nasze procesy i sposoby dzia┼éania tak, aby wspiera┼éy cz┼éonków zespo┼éu w dzia┼éaniu i osi─ůganiu efektów ich pracy.
  • szkolenia i warsztaty wewn─ůtrzfirmowe
  • praca w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie, której produkty pod─ů┼╝aj─ů za rynkowymi trendami. Wiarygodno┼Ť─ç i przydatno┼Ť─ç naszych rozwi─ůza┼ä potwierdza lista ponad 3000 zadowolonych Klientów.
  • atutem b─Ödzie do┼Ťwiadczenie w telefonicznej sprzeda┼╝y do klienta biznesowego (B2B).

Pensja podstawowa: Nieujawniona