Zobacz inne oferty pracy

Sales Manager

Lilla Dymarek

600

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Mazowieckie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Zadaniowo┼Ť─ç Rekrutacja Umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne

Opis stanowiska

Unum to firma ubezpieczeniowa, która dzia┼éa od 1848 r. w USA - najbardziej rozwini─Ötym rynku ubezpiecze┼ä na ┼Ťwiecie. Od 1990 r. jeste┼Ťmy tak┼╝e obecni w Wielkiej Brytanii. Nasze do┼Ťwiadczenie na rynku polskim przekracza ju┼╝ 20 lat, a pod nazw─ů Unum ┼╗ycie dzia┼éamy od 2018 r. ┼ü─ůcznie na ┼Ťwiecie obejmujemy ochron─ů ponad 40 mln Klientów. Nasz─ů misj─ů jest zapewnienie Klientom poczucia bezpiecze┼ästwa i spokoju ducha. Dlatego specjalizujemy si─Ö w ubezpieczeniach na ┼╝ycie, bo nie ma nic cenniejszego, co mogliby┼Ťmy chroni─ç. W naszej ofercie  znajduj─ů si─Ö tak┼╝e ubezpieczenia na wypadek wielu chorób, w tym szczególnie onkologicznych i kardiologicznych, pobytu w szpitalu, a tak┼╝e polisy, które oprócz ochrony pomagaj─ů gromadzi─ç kapita┼é na przysz┼éo┼Ť─ç. Zaufa┼éo nam ju┼╝ ponad 300 tys. Polaków i ponad 4 tys. polskich przedsi─Öbiorstw. Wybieraj─ůc Unum ┼╗ycie, wybierasz najszersz─ů ochron─Ö ┼╝ycia i zdrowia dla siebie i swoich bliskich.

W zwi─ůzku z nieustannym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Kilka powodów, dla których warto do┼é─ůczy─ç do Unum:

  • Wspó┼épraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,
  • Wysokie wynagrodzenie z podstaw─ů od 7 000 PLN + system prowizyjny bez limitów,
  • Wspieramy pracowników od pierwszego dnia w firmie, dbaj─ůc o profesjonalne i przyjazne ich wdro┼╝enie oraz wyspecjalizowany cykl szkole┼ä,
  • Oferujemy jasno okre┼Ťlon─ů drog─Ö kariery i awansu,
  • Motywujemy, poprzez mo┼╝liwo┼Ťci uzyskania dodatków: finansowych, cennych nagród rzeczowych, uczestniczenia w presti┼╝owych wydarzeniach, np.: szkolenia, warsztaty, wyjazdy zagraniczne,
  • Benefity: program emerytalny, opiek─Ö medyczn─ů, ubezpieczenie grupowe.

Zadania, jakie Ci─Ö czekaj─ů na tym stanowisku:

  • Zarz─ůdzanie zespo┼éem sprzeda┼╝y,
  • Rekrutacja i rozwój zespo┼éu,
  • Realizacja celów sprzeda┼╝owych i biznesowych,
  • Aktywne wspieranie zespo┼éu w budowaniu i rozwijaniu portfela Klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Do┼Ťwiadczenia w zarz─ůdzaniu zespo┼éem sprzeda┼╝y,
  • Umiej─Ötno┼Ťci prowadzenia skutecznej rekrutacji,
  • Wysokich standardów kultury i osobistej etyki pracy,
  • Samodzielno┼Ťci, odpowiedzialno┼Ťci i zaanga┼╝owania w powierzone zadania.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 7 000 - 9 000 zł