Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Aklima Polska sp. z o.o

15

Super oferta

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Lublin  - 1 wakat

Umiej─Ötno┼Ť─ç prezentacji produktu Umiej─Ötno┼Ť─ç negocjacji ┼üatwo┼Ť─ç nawi─ůzywania kontakt├│w

Opis stanowiska

Firma Aklima Polska spó┼éka z o.o to wiod─ůcy dystrybutor najnowocze┼Ťniejszych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych ┼Ťwiatowych producentów. W┼Ťród produktów, które dostarczamy naszym Klientom, znajduj─ů si─Ö jednostki do rozwi─ůza┼ä przemys┼éowych, komercyjnych, a tak┼╝e, instalacje przystosowane do u┼╝ytku domowego. Szeroki asortyment i zró┼╝nicowany zakres cenowy pozwalaj─ů na zaspokojenie potrzeb ka┼╝dego Inwestora oraz Klienta.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Przedstawiciela handlowego B2B na rynku polskim

Miejscowo┼Ť─ç: Rzeszów, Pozna┼ä, Katowice, Warszawa, Kielce, Olsztyn, Kraków, Szczecin, Bia┼éystok, ┼üód┼║, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Wroc┼éaw, Gda┼äsk, Opole

Zadania:

  • Stworzenie aktywnej sieci sprzeda┼╝y (instalatorów)
  • Udzia┼é w projektach inwestycyjnych
  • Realizacja celów sprzeda┼╝y

Wymagania:

  • Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y HVAC
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego
  • Do┼Ťwiadczenie w zakresie obs┼éugi klienta
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç dobrej organizacji pracy
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç s┼éuchania, sprawno┼Ť─ç, pewno┼Ť─ç siebie

Oferujemy:

  • Prac─Ö w nowoczesnej mi─Ödzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö B2B
  • Wynagrodzenie na start 15.000 PLN netto + % od sprzeda┼╝y
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • Rozwój kariery
  • Samodzielno┼Ť─ç, prac─Ö z ciekawymi i odnosz─ůcymi sukcesy lud┼║mi
  • Delegacje
  • Podró┼╝e z nasz─ů firm─ů
  • Profesjonalny system szkole┼ä

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona