Specjalista ds. sprzedaży

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.

12000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Orientacja na działanie Negocjacje Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość jego wzrostu nawet 2 razy w roku (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);
  • premię miesięczną, która maksymalnie może wynieść 100% Twojego 1-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od poziomu realizacji indywidualnego planu sprzedaży;​
  • premię kwartalną, która maksymalnie może wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz zatrudniony/a;
  • udział w Wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;
  • umowę o pracę na 7 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;
  • samochód służbowy z logo LM (również do celów prywatnych), laptop oraz smartfon;
  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;
  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;
  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami;
  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor), bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;
  • platformę benefitów Worksmile (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;
  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;
  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;
  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;
  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B oraz klienta indywidualnego na wyznaczonym obszarze geograficznym;
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów kluczowych z branży DIY;
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz dbanie o pozytywne doświadczenia klientów;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • bieżąca współpraca z działami handlowymi Leroy Merlin;
  • monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku;
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych.

Jeżeli:

  • jesteś urodzonym handlowcem i czerpiesz satysfakcję z kontaktu z innymi;
  • posiadasz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów (branża remontowo-budowlana i wykończeniowa);
  • swoją pozycję budujesz na relacjach i masz dar przekonywania;
  • lubisz wychodzić poza schematy i szukać nowych rozwiązań;
  • negocjacje biznesowe napędzają Cię do działania, nigdy się nie poddajesz;
  • cechuje Cię otwartość oraz ukierunkowanie na klienta, uważnie słuchasz jego potrzeb i oczekiwań;
  • lubisz pracę z liczbami - potrafisz raportować, analizować dane i wyciągać trafne wnioski;
  • cenisz sobie samodzielność w planowaniu swojego czasu pracy i wiesz, jak dobrze się w niej organizować;
  • lubisz być na bieżąco - monitorujesz rynek i konkurencję
  • doskonale odnajdujesz się w pracy w terenie, lubisz jazdę samochodem (prawo jazdy kat.B to warunek konieczny).