Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

Partner Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła wraz z Zespołem Sprzedażowym NOWA

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Menedżer ds. sprzedaży usług

Samoch├│d Baza kontakt├│w

LIDER SPRZEDA┼╗Y ÔÇô w najwi─Ökszym projekcie OZE w Polsce

Podstawa: 2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d
  • 2 lokalizacje -> 8 wakat├│w
Pensja podstawowa
2 500 - 5 000 zł
Samoch├│d

Business Development Manager

Podstawa: 11 000 - 14 700 zł
Pensja podstawowa
11 000 - 14 700 zł
Baza kontakt├│w

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła NOWA

Podstawa: 3 500 - 6 100 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Pensja podstawowa
3 500 - 6 100 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Key Account Manager

S4C Operator Sp. z o.o.

7

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Lubuskie, Zachodniopomorskie, Dolno┼Ťl─ůskie

Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y us┼éug z sektora nowoczesnych technologii Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y us┼éug dedykowanych dla jednostek samorz─ůdu terytorialnego Czynne prawo jazdy kat. b

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

S4C Operator Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijaj─ůca si─Ö na rynku polskim i europejskim firma, zajmuj─ůca si─Ö wdra┼╝aniem innowacyjnych platform mobilnych. Swoj─ů strategi─Ö budujemy opieraj─ůc si─Ö na unikatowym produkcie stworzonym przez do┼Ťwiadczony zespó┼é deweloperski. Jeste┼Ťmy cz─Ö┼Ťci─ů grupy kapita┼éowej, w sk┼éad której wchodzi kilkadziesi─ůt spó┼éek. Wi─Öcej informacji na temat profilu dzia┼éalno┼Ťci firmy znajdziesz na stronie www.s4coperator.pl

Je┼Ťli jeste┼Ť osob─ů otwart─ů, ┼éatwo nawi─ůzuj─ůc─ů kontakty biznesowe, która bardzo dobrze zna specyfik─Ö pracy z klientami sektora publicznego (samorz─ůdy), posiadasz udokumentowane sukcesy w realizacji planów sprzeda┼╝y, interesujesz si─Ö nowinkami technologicznymi, zw┼éaszcza aplikacjami mobilnymi, a do tego posiadasz do┼Ťwiadczenie w prowadzeniu prezentacji dla wi─Ökszej grupy osób, to nasza oferta pracy jest w┼éa┼Ťnie dla CIEBIE!

KEY ACCOUNT MANAGER

Jakie zadania czekaj─ů na Ciebie?

  • pozyskiwanie nowych klientów z sektora publicznego zainteresowanych us┼éugami z obszaru nowoczesnych technologii
  • nawi─ůzywanie i budowanie d┼éugofalowych relacji biznesowych z klientami w przydzielonym regionie (3-województwa s─ůsiednie wzgl─Ödem miejsca zamieszkania)
  • aktywna sprzeda┼╝ produktów i rozwi─ůza┼ä oferowanych przez firm─Ö
  • realizacja za┼éo┼╝onych planów sprzeda┼╝y
  • definiowanie potrzeb zg┼éaszanych przez klientów i dbanie o ich satysfakcj─Ö
  • doskonalenie i rozwijanie oferowanych przez firm─Ö us┼éug w oparciu o potrzeby klientów
  • aktywny udzia┼é w kreowaniu nowych produktów i wspó┼étworzenie rozwi─ůza┼ä zgodnie z trendami
  • negocjacje handlowe i opieka nad klientem w procesie sprzeda┼╝y
  • budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
  • bie┼╝─ůce raportowanie dzia┼éa┼ä handlowych

Jakie s─ů nasze oczekiwania?

  • wykszta┼écenie wy┼╝sze
  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y us┼éug dedykowanych dla jednostek samorz─ůdu terytorialnego – warunek konieczny
  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y us┼éug z sektora nowoczesnych technologii poparte sukcesami
  • umiej─Ötno┼Ť─ç prowadzenia prezentacji handlowych dla wi─Ökszego grona osób
  • umiej─Ötno┼Ť─ç organizacji pracy w┼éasnej
  • umiej─Ötno┼Ť─ç my┼Ťlenia strategicznego
  • umiej─Ötno┼Ť─ç pracy w zespole
  • zaanga┼╝owanie i odpowiedzialno┼Ť─ç
  • gotowo┼Ť─ç do podró┼╝y s┼éu┼╝bowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Jakie korzy┼Ťci oferujemy?

  • Interesuj─ůc─ů prac─Ö w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie z bran┼╝y technologicznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö/umow─Ö agencyjn─ů
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet niezb─Ödnych narz─Ödzi pracy
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç realizowania w┼éasnych pomys┼éów, wp┼éyw na rozwój biznesu

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prze┼Ťlij swoje CV.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli nast─Öpuj─ůcej tre┼Ťci:

"Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzib─ů w Warszawie zgodnie z Rozporz─ůdzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwi─ůzku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep┼éywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporz─ůdzenie o ochronie danych).”