Inne oferty firmy Timac Agro Polska sp. z o.o.

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Timac Agro Polska sp. z o.o.

150

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Mazowieckie

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Wiedza agronomiczna Handel

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Timac Agro Polska to firma handlowa działająca w branży rolniczej, należąca do francuskiej grupy kapitałowej Roullier. W Polsce Timac Agro działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Każdego dnia nasz zespół dociera do producentów w całym kraju, pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służącym polskim producentom.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Doradca Techniczno-Handlowy

Teren pracy: 2-3 powiaty

Do Twoich zadań należeć będą:

  • Codzienne wizyty na gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą
  • Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie rolnika w bieżących problemach
  • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi
  • Planowanie pracy i raportowanie wyników w systemie
  • Powiększanie bazy gospodarstw na swoim, dedykowanym terenie
  • Reprezentowanie firmy podczas pokazów polowych, dni pola i innych imprez wystawienniczych
  • Bieżąca współpraca ze swoim przełożonym, Product Managerami i pozostałymi specjalistami

Zależy nam na osobach:

  • Z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, doradcy lub przy obsłudze klienta
  • Ze znajomością technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Z co najmniej podstawową wiedzą agronomiczną
  • Potrafiących nawiązywać i budować długofalowe relacje z klientami
  • Pasjonujących się rolnictwem, dla których praca na polu jest zaletą
  • Posiadających prawo jazdy kat. B

Doradcy oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania, w obrębie 2-3 powiatów
  • Komputer, telefon i samochód służbowy z pełną swobodą ich wykorzystania
  • Samochód na własność po 3 latach za realizowanie sprzedaży na określonym poziomie
  • Pracę wspartą 6-tygodniowym okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika)
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji

Zainteresowała Cię nasza oferta?