Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

JULIUS MEINL POLSKA SP. Z O.O.

34

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Mazowieckie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Zaanga┼╝owanie Samodzielno┼Ť─ç

Profil działu handlowego

Sprawd┼║ jak pracuje si─Ö w dziale handlowym firmy JULIUS MEINL POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytaj wi─Öcej o organizacji dzia┼éu handlowego, systemach u┼╝ywanych w codziennej pracy, budowie procesu sprzeda┼╝y, osobach zarz─ůdzaj─ůcych, strukturze organizacyjnej, systemie wynagrodze┼ä, procesie onboardingu oraz mo┼╝liwo┼Ťciach rozwoju kariery zawodowej.

Zobacz wi─Öcej

Opis stanowiska

Julius Meinl Polska Sp. z o.o. oddzia┼é Warszawa obok O┼╝arowa Mazowieckiego/ w Piotrkówku Ma┼éym poszukuje osoby na stanowisko:

Je┼Ťli jeste┼Ť osob─ů zorganizowan─ů, lubisz kontakt z lud┼║mi i masz ju┼╝ do┼Ťwiadczenie w zakresie sprzeda┼╝y – to czekamy w┼éa┼Ťnie na Ciebie.

Osoba na tym stanowisku b─Ödzie odpowiedzialna za:

  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu Horeca oraz Office
  • Rozwijanie i utrzymywanie wspó┼épracy z Klientami bazowymi
  • Przygotowywanie ofert poprzez badanie potrzeb Klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Raportowanie wyników sprzeda┼╝owych
  • Regularne podró┼╝e s┼éu┼╝bowe

Wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku w segmencie B2B
  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y produktów premium w bran┼╝y FMCG lub sprzeda┼╝y us┼éug do Klientów biznesowych
  • Wysokie zaanga┼╝owanie i motywacja oraz znajomo┼Ť─ç zagadnie┼ä biznesowych
  • Gotowo┼Ť─ç do samodzielnej pracy
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç prowadzenia negocjacji
  • Znajomo┼Ť─ç obs┼éugi Pakietu Office (Excel, Word, Power Point)
  • Prawo jazdy kategorii B warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w mi─Ödzynarodowej firmie w oparciu umowy o prac─Ö
  • Trzysk┼éadnikowe wynagrodzenie (I wynagrodzenie podstawowe, II prowizja sprzeda┼╝owa, III premia za zrealizowane plany sprzeda┼╝owe)
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju i awansu
  • Pakiety szkole┼ä oraz dofinansowanie do nauki j─Özyka angielskiego
  • Podstawowe narz─Ödzia pracy: komputer, telefon, samochód s┼éu┼╝bowy
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • Wyjazdy integracyjne
  • Mi┼é─ů atmosfer─Ö pracy w zgranym zespole

Julius Meinl

MORE THAN A MOMENT

Kliknij "Aplikuj" i prze┼Ťlij CV!

Prze┼Ťlij CV oraz za┼é├│┼╝ darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona