Samochód Baza kontaktów

Podstawa: Nieujawniona
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 17-04-2024
Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Młodszy Przedstawiciel / Przedstawiciel Handlowy

Polpatron Sp. z o.o.

1500

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Warszawa, Poznań, Wrocław

Kluczowe umiejętności

Komunikatywność Dobra organnizacja pracy Kreatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma POLPATRON Sp. z o.o. została założona w 1993 roku na podstawie koncesji nr L-0134/00 wydanej przez MSWiA. Bazujemy na polskim kapitale i jesteśmy ogólnokrajowym dostawcą rozwiązań w dziedzinie ochrony i sprzątania.

Specjalizujemy się w realizacji zintegrowanych systemów obsługi obiektów w ramach:

  • ochrony osób i mienia
  • ochrony przeciwpożarowej
  • zabezpieczeń technicznych

Dodatkowo, naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi porządkowo – czystościowe.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kogo dokładnie szukamy?

  1. Szukamy osoby, która cechuje się wysoką kultura osobistą i łatwością w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  2. Praca na stanowisku Przedstawiciela handlowego łączy w sobie 2 obszary, dlatego zależy nam na osobach, które posiadają:
  • Umiejętność przedstawienia Klientowi w sposób precyzyjny technicznego aspektu produktu (sprzedaż doradcza).
  • Umiejętność  aktywnego i samodzielnego poszukiwania Klientów na rynku przy wykorzystaniu dowolnych metod prospectingowych (ok. 30% leadów zapewnia firma, pozostałe generuje handlowiec)
  1. Idealna osoba powinna cechować się przede wszystkim samodzielnością, systematycznością, sumiennością i zaangażowaniem w realizację celów sprzedażowych.
  2. Wymagamy prawa jazdy kat. B, własnego samochodu oraz dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów handlowych (aktywny prospecting przy wykorzystaniu telefonu, maila, osobistych kontaktów przy okazji wizyt na imprezach targowych, social sellingu, itp.).
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży doradczej B2B - przygotowanie ofert sprzedażowych, negocjowanie warunków, zawieranie kontaktów handlowych oraz realizację planu sprzedaży.
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces onboardingu obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z produktu.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży.
  • Szkolenie z dostępnych narzędzi.
  • Uczestnictwo w pierwszych spotkaniach przy wsparciu osoby bardziej doświadczonej.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

Dział handlowy aktualnie liczy 15 osób i zarządza nim Dyrektor Handlowy.

Atmosfera w zespole handlowym budowana jest poprzez:

  • Wspólne omawianie strategii, analizowanie rynku oraz dzielenie się opiniami oraz pomysłami na poprawę efektywności.
  • Wzajemną pomoc i szacunek.
  • Otwartość na sugestie.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z trzech składników:

  • Podstawy – 4 000 zł netto.
  • Prowizji od podpisanych kontraktów -  uzależnionej od wysokości podpisanej umowy.
  • Systemu premiowo-motywacyjnego – przyznawane są nagrody finansowe w okresie miesięcznym.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Umowę o pracę.
  • Zwrot kosztów poniesionych na paliwo wykorzystane do celów służbowych (możliwość uzyskania samochodu służbowego w dalszej współpracy).
  • Możliwość dołączenia do pakietu Medicover sport na preferenvyjnych warunkach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).