Samochód Baza kontaktów

Sprzedawca Działu mięsno – wędliniarskiego

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Starszy Doradca ds. Klientów Biznesowych

P4 Sp. z o. o. (PLAY)

2800

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych i/lub ict

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Czym się będziesz zajmować?

  • Sprzedażą produktów i usług Play w tym usług z zakresu ICT (Cloud, VOIP, FTTH)
  • Pozyskiwaniem i utrzymaniem Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Budowaniem i utrzymywaniem długotrwałych relacji z Klientami
  • Doradztwem w zakresie ofert i usług Play
  • Prowadzeniem negocjacji biznesowych
  • Obsługą Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Monitorowaniem działań konkurencji

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży do klientów biznesowych usług mobile i ICT
  • Doskonałych zdolności interpersonalnych
  • Znajomości technik sprzedaży
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Samodzielności i dynamizmu w działaniu
  • Dokładności i sumienności w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji
  • Stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie