Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

  • Eko Okna S.A.
  • B2B
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 16-10-2024
Baza kontaktów

Doradca Techniczno-Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy w kanale B2B

Podstawa: 6 800 - 7 900 zł
Pensja podstawowa
6 800 - 7 900 zł

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Dyrektor Oddziału

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Sprzedawczyni / Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth NOWA

Baza kontaktów

Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy

Przedsiębiorstwo „Hydro-Tech” Konin

28

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Śląskie

Negocjacje Orientacja na działanie Tworzenie procesów sprzedażowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

„Hydro-Tech” Konin to rodzinne Przedsiębiorstwo obecne na rynku od 1994 roku. Zachowując niekorporacyjną i bezpośrednią kulturę pracy, podążamy także za nieustannymi zmianami: technologii, postaw ludzkich, świata. Od 2005 r. jesteśmy wyłącznym krajowym przedstawicielem specjalistycznej marki GEFA Processtechnik GmbH – niemieckiego producenta armatury przemysłowej (przepustnice, zawory kulowe, zasuwy nożowe), a od 2010 r. marki ZOOK – producenta płytek bezpieczeństwa.

W zawiązku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko

Twoje zadania:

  • doradztwo techniczne, projektowe i handlowe w zakresie armatury przemysłowej marki GEFA oraz ZOOK.
  • sprzedaż urządzeń zgodnie z założonym planem sprzedażowym.
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi.
  • przygotowywanie ofert handlowych dla obecnych i nowych klientów.
  • konsultacje z inwestorami (klient ostateczny), doradztwo.
  • śledzenie branżowych nowości i poszukiwanie nowych inwestycji.
  • wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami.
  • udział w targach i wydarzeniach branżowych.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu technicznym.
  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń z branży armatury przemysłowej lub w pokrewnych branżach.
  • znajomość rynku armatury przemysłowej.
  • dobre umiejętności interpersonalne.
  • czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • motywacja do pracy i rozwoju zawodowego w branży przemysłowej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • motywacyjny system prowizyjny.
  • możliwość rozwoju zawodowego, awansu na stanowisko Product Manager.
  • wejście do przyszłościowej branży przemysłowej.
  • niekorporacyjny, oparty na bezpośrednich relacjach model pracy w zgranym zespole (bardzo niska rotacyjność naszych handlowców jest tego najlepszym potwierdzeniem).
  • możliwość pogłębiania wiedzy fachowej poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).
  • szkolenie produktowe w siedzibie Producenta.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!