Agent Nieruchomości

Baza kontaktów
  • eService
  • B2B
  • Finanse - Produkty finansowe
  • 23-07-2024

Nieujawniona

Doradca Klienta ds. OZE

Podstawa: 6 000 - 20 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
6 000 - 20 000 zł
Samochód

Inżynier Sprzedaży, Stacje ładowania samochodów

Solar Polska Sp. z o.o.

400

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Opolskie

Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne Wiedza i praktyczną znajomość zagadnień i rozwiązań w zakresie ładowania samochodów elektrycznych, Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Poszukujemy:

Inżynierów Sprzedaży, Stacje ładowania samochodów

których pasją są technologie odnawialnych źródeł energii.

Czy motywuje Cię możliwość ciągłego rozwijania i utrzymywania relacji z klientami? Czy sprzedaż nowoczesnych rozwiązań w obszarze elektromobilności i doradztwo techniczne w tej dziedzinie jest dla Ciebie ekscytujące? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi ”Tak” oraz Twój profil zawodowy jest zbieżny z profilem naszego stanowiska opisanym poniżej, prawdopodobnie to właśnie Ciebie szukamy.

Co możesz osiągnąć?

Elektromobilność to strategicznie ważny obszar, który ma osiągnąć wysoki wzrost w nadchodzących latach. Damy Ci szansę na dokonanie znaczących zmian na tej drodze, a Twoje zaangażowanie w dialog z klientami, wytrwałość i znajomość branży przyczynią się do tego, że wspólnie spełnimy oczekiwania rynku.

Twoje zadania:

Możesz spodziewać się wielu interesujących zadań związanych z rozwijaniem operacji Działu Sprzedaży firmy Solar w zakresie sprzedaży rozwiązań technologii odnawialnych źródeł energii, przykłady kilku z nich znajdziesz poniżej:

  • Pozyskiwanie i realizacja projektów instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych
  • Analiza potrzeb klienta, przeprowadzanie audytów, doradztwo techniczne
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów instalacyjnych
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Rozwijanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych
  • Współpraca z innymi działami firmy Solar

Twój profil zawodowy:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne,
  • Zdobyłeś wiedzę i praktyczną znajomość zagadnień i rozwiązań w zakresie ładowania samochodów elektrycznych,
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych,
  • Masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Masz możliwość wykazania się pracą na celach sprzedażowych popartą wysokimi wynikami,
  • Potrafisz zaangażować się w to, co robisz, wykazujesz się entuzjazmem i determinacją w osiąganiu celów,
  • Masz umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole,
  • Masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w obszarze biznesowym i technicznym,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Nasza oferta:

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, na które składają się podstawa oraz rozbudowany system premiowy i prowizyjny
  • Samochód służbowy oraz inne profesjonalne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport
  • Praca w ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Solar Business Academy
  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar
  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe

Miejsce zatrudnienia

Poszukujemy pracowników, którzy będą działali na obszarze całego kraju.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 29 stycznia 2024 r. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj”.

Solar is a listed sourcing and services company within installation and industry. Besides offering our customers the best products, we also work to create a more sustainable business and play an active role in the green transition.
We strive to help our customers work more efficiently and by means of digital solutions, strong online platforms, our logistics setup, and our services, we work together to make their workday easier.

Join Solar and become part of an international company with 3000 ambitious colleagues, who back you up and who work hard every day to make a difference for our customers, the industry, and society. You will get the chance to influence our company with your great ideas and your drive. We offer you a workplace that is flexible and provides opportunities for personal and professional development.