Specjalista ds. Sprzedaży – owoce i warzywa

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B, B2C
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 15-10-2024

Samochód Baza kontaktów
  • Eco Trade Sp. zoo
  • B2B

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 6 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 10 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Regionalny przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Bydgoszczy (CH Auchan Fordon) NOWA

Nieujawniona

Key Account Manager

Krajowy Instytut Doradztwa Energetycznego Spółka z o.o.

3

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Żychlin

Orientacja na cel Doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej/gazu ziemnego/usług energetycznych w sektorze b2b, Doświadczenie na stanowisku key account managera w branży energetycznej lub pokrewnej (minimum 5 lat)

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

KRAJOWY INSTYTUT DORADZTWA ENERGETYCZNEGO Krajowy Instytut Doradztwa Energetycznego – niezależna firma doradczo-konsultingowa z obszaru energetyki. Jesteśmy wiodącą firmą doradczo-konsultingową z pasją do rewolucjonizowania przemysłu energetycznego. Od kilku lat wyznaczamy standardy poprzez nasze zaangażowanie, kompetencję oraz oferowanie unikalnych, dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań. Jako jedyni na rynku proponujemy model pracy z klientem dla klienta i na jego rzecz. Unikalność naszego podejścia i wysokie kompetencje dają nam dużą przewagę konkurencyjną. Klientów obsługujemy kompleksowo, oferujemy usługi z zakresu efektywności energetycznej, strategii zeroemisyjnych, samowystarczalności energetycznej, audytów i badań, a także doradztwa inwestycyjnego OZE.
Nasza kompetencja i doświadczenie pozwalają nam koncentrować się na szerokim zakresie usług, co wyróżnia nas na rynku. Działamy w schemacie Analiza-Rekomendacja-Optymalizacja oraz Badanie-Przygotowanie-Wykonanie.
Brand istnieje na rynku od 2017 roku, ale naszą firmę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • praca na ankiecie we współpracy z klientem,
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami,
  • identyfikacja ich potrzeb i świadczenie kompleksowej obsługi doradczej,
  • umiejętność pracy na zgromadzonych i pozyskanych danych,
  • rozbudowa własnego portfela klientów,
  • raportowanie Dyrektorowi Handlowemu,
  • doradztwo w zakresie usług okołoenergetycznych,
  • przygotowanie i prezentacja oferty handlowej,
  • przygotowanie umowy dla klienta,
  • monitorowanie konkurencji,
  • analiza rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych w branży energetycznej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Key Account Managera w branży energetycznej lub pokrewnej (minimum 2 lata),
  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej/gazu ziemnego/usług energetycznych w sektorze B2B,
  • praca z przemysłem oraz innymi sektorami energochłonnymi,
  • znajomość rynku energetycznego,
  • kreatywność,
  • ambicja i samodzielność w działaniu,
  • otwarte spojrzenie na biznes,
  • gotowość do nienormowanego czasu pracy,
  • orientacja na cel, nastawienie na naukę i podnoszenie kwalifikacji.

To oferujemy

  • system premiowo-prowizyjny (20 % wartości kontraktu), premia uznaniowa przy realizacji planu, podstawa,
  • forma zatrudnienia o własną działalność,
  • dostęp do bardzo szerokiej oferty produktowej,
  • leady sprzedażowe,
  • wsparcie Dyrektora Handlowego,
  • profesjonalne szkolenia,
  • materiały marketingowe.