Zobacz inne oferty pracy

Lider zespołu sprzedaży

Spotstay sp. z o.o.

8

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław, Kraków, Gdańsk  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Zorientowanie na cel Samodzielność Zarządzanie zespołem

Opis stanowiska

Hotelspot - cyfrowy concierge dla hoteli to to intuicyjna aplikacja i zaawansowane rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób, w jaki goście korzystają z usług hotelowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  1. Będziesz wprowadzał na rynek nowy innowacyjny produkt – cyfrowy concierge, który cieszy się dużym zainteresowaniem branży hotelarskiej.
  2. Będziesz brał udział w ciekawych i ambitnych projektach z innymi firmami / jednostkami naukowymi.
  3. Będziesz miał możliwość dużego rozwoju oraz wpływu na kształt produktu oraz firmy.

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego Lidera zespołu sprzedaży, który poprowadzi rozproszony zespół sprzedawców na terenie całej Polski. Twoim głównym celem będzie rozwijanie sprzedaży naszych produktów cyfrowych w sektorze hotelarskim. Jeśli masz pasję do technologii i potrafisz inspirować innych, ta oferta jest dla Ciebie!

  • Osoby z 3-5 letnim doświadczeniem w sprzedaży (najchętniej B2B),
  • Osoby znającej specyfikę branży hotelarskiej (warunek konieczny),
  • Osoby umiejącej zarządzać rozproszonym zespołem,
  • Osoby z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i negocjacyjnymi,
  • Osoby posiadającej skuteczność w osiąganiu celów,
  • Osoby lubiącej kontakt z ludźmi,
  • Osoby potrafiącej samodzielnie zarządzać własnym czasem zachowując przy tym skupienie na realizacji celu.

Czym będziesz się zajmować?

Przede wszystkim:

  • Będziesz opracowywał plany działań w celu zwiększenia sprzedaży.
  • Będziesz koordynował pracę zespołu sprzedaży dzisłającym w różnych regionach Polski
  • Będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie klientów oraz prowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca (rozmowy, spotkania, negocjacje, finalizacja transakcji).
  • Będziesz sprzedawał aplikacje i rozwiązania cyfrowe (będziesz odpowiedzialny za cały proces sprzedaży).
  • Będziesz przygotowywał raporty oraz ich analizę

Ile osób liczy dział sprzedaży?

  • Nasz zespół sprzedaży liczy aktualnie 3 osoby.

Jak będziesz wynagradzany?

Twoje wynagrodzenie będzie składało się z:

  1. Podstawy - w zależności od wymiaru etatu / umówionej liczby godzin / rodzaju umowy.
  2. Prowizji od sprzedaży – za każdy sprzedany produkt oraz abonament.

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!

Prześlij CV oraz załóż darmowe konto pracownika

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona