Specjalista ds. kredytów NOWA

Baza kontaktów

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i rozwoju rynku

Podstawa: 6 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 zł

Specjalista ds. Termomodernizacji oraz programu Czyste Powietrze

Samochód Baza kontaktów

Kierownik działu terenowego

Samochód Baza kontaktów

Menedżer Działu Sprzedaży

Podstawa: 8 000 - 12 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
8 000 - 12 000 zł
Samochód

Przedstawiciel ds. Pozyskiwania Gruntów OZE

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży- branża doradczo-szkoleniowa

Lauren Peso Polska S.A.

10

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

16

Lokalizacja

Racibórz

umiejętności organizacji i koordynacji projektów Orientacja na wynik sprzedażowy Sprzedaż usług szkoleniowych, doradczych, eventów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

O nas

Lauren Peso Polska S.A. to marka znana na rynku szkoleniowo-doradczym od 2006 r. Jej główne obszary działalności to szkolenia biznesowe, konsulting, doradztwo personalne, organizacja eventów i wydarzeń integracyjnych, kursy e-learningowe.

Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy potrafią nią zarażać innych. Wiemy, że sukces to kwestia treningu, co udowadniamy na co dzień w trakcie naszych szkoleń. Nasze działanie to kompetencja, zrozumienie potrzeb klientów, i prosta odpowiedź na pytanie, jak zamienić potencjał firmy i talent pracowników na osiągnięcia. Jesteśmy specjalistami w szkoleniach z zakresu zarządzania i sprzedaży. Prowadzimy także liczne projekty z zakresu szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Dlaczego stawiamy na taką specjalizację? Wiemy i na co dzień udowadniamy, że te dwa obszary są podstawą efektywnego funkcjonowania każdej firmy. Dobre zarządzanie, to płynna działalności firmy, wysoka sprzedaż, to sukces finansowy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług szkoleniowych, doradczych, eventów- realizacja planu sprzedażowego
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Badanie potrzeb szkoleniowych
  • Prowadzenie negocjacji cenowych z klientami i wykonawcami
  • Koordynacja realizowanych projektów
  • Udział w spotkaniach, eventach

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania długotrwałych i pozytywnych relacji
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Orientacja na wynik sprzedażowy
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane projekty
  • Kreatywne myślenie- cenimy nowe pomysły
  • Mile widziana znajomość Ms Office oraz platform do komunikacji internetowej (zoom, Ms Teams)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozliczenie na podstawie podziału wygenerowanego zysku- brak górnej granicy zarobków
  • Elastyczna umowa wspólpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do know how
  • Dostęp do bazy klientów, trenerów i podwykonawców
  • Szkolenia rozwojowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazne środowisko i atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!