Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Umiejętność zbijania obiekcji/prowadzenia rozmów sprzedażowych Umiejętność dotarcia do osób kontaktowych Kreatywne wymyślanie nowych produktów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

New Business Manager

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż na rynku polskim i zagranicznych,
  • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedaży we współpracy z pozostałymi działami spółki i grupy,
  • aktywna współpraca z działem produkcji video i animacji,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji B2B z osobami z agencji reklamowych i klientami bezpośrednimi – polskimi i zagranicznymi,
  • realizacja przydzielonych budżetów sprzedażowych, samodzielna realizacja celów,
  • tworzenie prezentacji i ofert,
  • reprezentowanie spółki, prowadzenie negocjacji i spotkań handlowych,
  • udział w przygotowywaniu kosztorysów.

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży w agencji, domu produkcyjnym lub domu mediowym,
  • bardzo dobra świadomość i dojrzałość handlowa,
  • doskonały Client Service,
  • znajomość rynku,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe,
  • determinacja do osiągania zamierzonych celów,
  • bardzo dobra organizacji pracy i umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • pełne zaangażowanie w projekt, systematyczność,
  • budowa struktury sprzedaży.

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • pracę nad ciekawymi projektami filmowymi i reklamowymi,
  • realny wpływ na rozwój studia,
  • luźną atmosferę pracy w zaprzyjaźnionym zespole,
  • możliwość pracy w elastycznym wymiarze godzin,
  • możliwość pracy hybrydowej.