Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Handlowiec ds. klientów hurtowych

ULAMEX Zbigniew Zientek

100

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Znajomość technik sprzedaży Zarządzanie swoim czasem pracy Ofertowanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

ULAMEX to ugruntowana na rynku hurtownia stali. Działamy od 35 lat i wciąż się rozwijamy, sukcesywnie powiększając ofertę produktową. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, którzy każdego dnia szlifują swoje kompetencje i powiększają wiedzę. W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają kompleksową obsługę klienta od złożenia zamówienia po dostarczenie towaru we wskazane miejsce. Obecnie zaopatrujemy wielu wykonawców ogrodzeń na terenie całej Polski oraz poszerzamy zakres działań firmy na teren Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Handlowiec ds. sprzedaży hurtowej

Miejce pracy:Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz się rozwijać? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Kogo szukamy?

  • Człowieka odpowiedzialnego z motywacją do pracy, który ma otwartą głowę na nowe wyzwania i nie boi się podejmować ryzyka. Pracujemy w dobrym i życzliwym gronie: cenimy sumienność, szczerość i pozytywne nastawienie.
  • Pracujemy w trybie stacjonarnym z biura. W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą artykułów metalowych: profili, rur, kształtowników, paneli ogrodzeniowych i systemów montażowych do fotowoltaiki. Dołączając do nas, masz okazję zdobyć ciekawą i praktyczną wiedzę!
  • Struktura naszej firmy obejmuje 4 działy: stal czarną, stal nierdzewną i aluminium, stal ocynkowaną i systemy montażowe do fotowoltaiki. Nasi handlowcy to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Jeżeli czujesz, że trafia to do Ciebie – nie czekaj. Podejmij wyzwanie i pokaż nam w rozmowie, że to właśnie Ty dołączysz do naszego Zespołu.

Jako handlowiec będziesz:

  • Aktywnie pozyskiwać nowych Klientów oraz korzystać z dostępnych baz.
  • Kontaktować się telefonicznie i mailowo z Klientami zainteresowanymi zakupem artykułów metalowych.
  • Obsługiwać zapytania przesyłane przez dział marketingowy. Działania te obejmują wycenę zamówienia oraz organizację transportu.
  • Wystawiać faktury zgodnie z firmowymi procedurami.
  • Korzystać z programów Subiekt, Gestor, Webcon (ich znajomość będzie dużym atutem).
  • Dbać o dobre relacje handlowe z Klientami.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Dobrze, jeśli masz min. 1 rok doświadczenia w handlu.
  • „Umiejętności miękkich”: łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Zaangażowania i rzetelnego wykonywania swoich obowiązków.
  • Dobrej organizacji pracy własnej.
  • Znajomości obsługi komputera i umiejętności praktycznego wykorzystania programów z pakietu MS Office.
  • Chęci podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Korzystny system wynagrodzeń.
  • Służbowy laptop i smartfon.
  • Oferujemy cykliczne szkolenia z zakresu nowoczesnej sprzedaży oraz wewnętrzne szkolenia dotyczące asortymentu i obsługi wewnętrznych aplikacji.
  • Dla aktywnych: Kartę MultiSport.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i nabierania kompetencji sprzedażowych.
  • Przyjazną atmosferę w pracy i spotkania integracyjne (Andrzejki, Dzień Dziecka, itp.).
  • Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Mamy dojrzałą kulturę organizacyjną pracy, dzięki czemu szybko odnajdziesz się w specyfice naszej branży i odniesiesz sukcesy sprzedażowe.