Specjalista ds. kredytów NOWA

Baza kontaktów

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i rozwoju rynku

Podstawa: 6 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 zł

Specjalista ds. Termomodernizacji oraz programu Czyste Powietrze

Samochód Baza kontaktów

Kierownik działu terenowego

Samochód Baza kontaktów

Menedżer Działu Sprzedaży

Podstawa: 8 000 - 12 000 zł
Samochód
Pensja podstawowa
8 000 - 12 000 zł
Samochód

Przedstawiciel ds. Pozyskiwania Gruntów OZE

Specjalista ds. sprzedaży

UNIROB M.P.Kubiccy Sp.J.

15

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa Agencyjna

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Racibórz

Znajomość jęz. angielskiego Wiedza techniczna w zakresie maszyn przemysłowych Doświadczenie w sprzedaży b2b

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

UNIROB jest firmą rodzinną, której właścicielami są Marcin i Paweł Kubiccy. Cechą naszej firmy jest solidność, uniwersalność, dyspozycyjność oraz umiarkowane ceny oferowane naszym klientom. O naszych możliwościach świadczy grono zadowolonych klientów, obsługiwanych przez nas od wielu lat. Są to zarówno mniejsze firmy jak i duże przedsiębiorstwa.

Działalność firmy to dwie różne aktywności. Pierwsza to wykonawstwo części zamiennych i podzespołów na bazie własnego zakładu mechanicznego oraz na bazie szerokiego grona podwykonawców. Druga część działalności to sprzedaż następujących urządzeń:

  • urządzeń do wykrywania i separacji zanieczyszczeń w oparciu o ponad 20 letnią współpracę z firmą Sesotec GmbH oraz separatorów magnetycznych
  • wag przemysłowych
  • sortowników optycznych

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Stacjonarna/Zdalna dla kandydatów z Warszawy lub zdalna dla kandydatów z innych lokalizacji.

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  1. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w branży już od 24 lat i stale się rozwijamy.
  2. Stawiamy na Twój rozwój! Jeśli będziesz czuć potrzebę, aby doszkolić się z danego tematu, jesteśmy otwarci na rozmowę! Dodatkowo zapewniamy niezbędne szkolenia w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń.
  3. Atmosfera to u nas podstawa! Nie jesteśmy korporacją. Uważamy, że każda osoba wnosi coś nowego do działu handlowego, wpływa na jego rozwój. Dzięki pozytywnym relacjom w zespole możliwa jest odpowiednia współpraca, która jest kluczem do sukcesu zarówno firmy jak i jej pracowników.
  4. Cenimy Twój czas! Oferujemy Ci elastyczny tryb pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  5. Nie musisz posiadać własnego pojazdu. Do wykonywania obowiązków służbowych zapewnimy Ci samochód służbowy (po okresie próbnym).
  6. Docelowo chcemy, abyś po nabyciu odpowiednich kwalifikacji budował własny zespół sprzedażowy.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży oraz z wykształceniem wyższym (preferowane techniczne, handlowe lub techniczno-handlowe). Doświadczenie powinno przełożyć się na umiejętność pozyskiwania jak i utrzymywania pozyskanych klientów.
  • Kandydat powinien posiadać wiedzę na temat zagadnień technicznych w zakresie maszyn przemysłowych. Wiedza ta powinna być na tyle rozwinięta, aby kandydat potrafił porozumieć się z obszarem technicznym zakładów, w tym wyjaśnić znaczenie produktów firmy i odpowiedzieć na pytania z nimi związane.
  • Konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, zwłaszcza komunikację w branży.
  • Szukamy osób, które są pewne siebie i swoich umiejętności, dzięki czemu łatwiej będzie im przekonywać do siebie klientów.
  • Oferta kierowana jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet.

Czym będziesz się zajmować?

  • Jako Specjalista ds. Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za sprzedaż urządzeń kontrolnych i zabezpieczających z różnych gałęzi przemysłu, w tym takie produkty jak wykrywacze/separatory metali, wykrywacze X-ray, separatory magnetyczne, sortery optyczne czy wagi.
  • Na początku Twoim zadaniem będzie samodzielne pozyskanie klientów różnymi drogami kontaktu. Istnieje również możliwość skorzystania z wcześniejszych kontaktów firmy, jednak im więcej handlowiec pozyska własnych „leadów” i więcej produktów sprzeda, tym większą otrzyma prowizję.
  • Podczas rozmowy z klientem na wizycie handlowej handlowiec zapozna się z potrzebami klienta, przedstawi odpowiednio dobrany do owych potrzeb sprzęt oraz wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe będzie dążył do sfinalizowania zakupu.
  • Co pewien czas będziesz również uczestniczył w targach i wystawach posprzedażowych.
  • Nie pracujemy na systemie CRM. W Twojej pracy będziesz używał podstawowych dokumentów systemu Windows.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

  • Podczas 6-miesięcznego okresu wdrożenia zapewnimy Ci niezbędne szkolenia, dzięki którym poznasz nasze produkty oraz zaznajomisz się ze specyfiką sprzedawanych urządzeń.
  • Otrzymasz od nas bazę potencjalnych klientów firmy, z którymi będziesz starać się nawiązać współpracę. W dodatku będziesz podejmował próby samodzielnego poszukiwania klientów.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

Obecnie jesteśmy w trakcie rozbudowywania nowego działu handlowego. Aktualnie pracują w nim 2-3 osoby, a całym zespołem zarządza jeden ze wspólników.

Jak będziesz wynagradzany?

  • Wynagrodzenie różni się w zależności od stażu pracy.
  • Przez pierwsze 6 miesięcy handlowiec otrzymuje stałą pensję za swoją pracę. Może zyskać również prowizję, jeśli rzeczywiście uda mu się dokonać sprzedaży.
  • Po 6 miesiącach pracy wynagrodzenie podstawowe zostanie pomniejszone, jednak handlowiec będzie mógł liczyć na wyższą premię uzależnioną od wyników.

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!